۲۷ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۳۷
کد خبرنگار: 1435
کد خبر: 83441125
۰ نفر

برچسب‌ها

آزادگان دشتی تجلیل شدند

بوشهر- ایرنا- به مناسبت ۲۶ مردادماه سالروز ورود آزادگان به میهن اسلامی در آیینی با حضور فرماندار و مسئولان دشتی از آزداگان این شهرستان تجلیل شد.

فرماندار دشتی روز یکشنبه در این آیین گفت: آزادگان سند افتخار و عزت و سربلندی هشت سال دفاع مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

عبدالله نادری افزود: آزادگان با تحمل انواع  شکنجه‌ها و دوری از میهن و خانواده  با صبر و استقامت خود درس آزادگی به جوانان امروز ما منتقل کردند.

وی، از تحمل و صبر خانواده‌های آزادگان نیز تجلیل کرد و ادامه داد: اگر امروز دشمنمان از رویارویی مستیقم با جمهوری اسلامی در هراس هستند بواسطه فرهنگ ایثار، شجاعت و استقامت رزمندگان در دوران دفاع مقدس است و این باعث شده آنها جرات هر گونه اقدامی علیه جمهوری اسلامی ایران را نداشته باشند.

نادری به جنگ تمام عیار اقتصادی  و تحریم‌های ظالمانه آمریکا علیه مردم ایران اشاره کرد و افزود: دشمنان سعی دارند با تحریم‌های ظالمانه خود  ملت ما را تحت فشار اقتصادی قرار دهند.

فرماندار د شتی تاکید کرد: ملت ما همچون گذشته با صبر و استقامت و حفظ وحدت، یکپارچگی، تلاش و کار بیشتر این توطئه آنها را نیز خنثی خواهند کرد.

نادری اضافه کرد: امروز مهمترین وظیفه مسئولان و مردم تقویت روحیه کار، اشتغال و تولید و تامین نیازمندی‌ها  و کاهش مشکلات اقتصادی مردم است.

فرماندار دشتی ادامه داد: در این شهرستان در چند سال گذشته اقدامات بسیار خوبی برای اشتغال زایی جوانان انجام شده که باعث کاهش نرخ بیکاری و اشتغال زایی جوانان شده است.

وی بر  ضرورت توسعه و تقویت مهارت‌های فنی و حرفه ای جوانان متناسب با بازار کار درسطح شهرستان دشتی تاکید کرد.

در این مراسم از ۳۴ آزاده شهرستان دشتی با هدایایی تجلیل شدند.

شهرستان دشتی با ۸۶ هزار نفر جمعیت در ۸۰ کیلومتری جنوب بوشهر واقع است.

۷۲۰۶/۶۰۴۳

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =