مرزهای مقاومت امروز به رژیم اشغالگر رسیده است

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه با اشاره به فرمان آزادسازی پاوه از سوی امام راحل گفت: به برکت مقاومت آزادگان و مجاهدان مرزهای مقابله با دشمنان از کوچه و خیابان ها برچیده شد و امروز به رژیم اشغالگر قدس رسیده است.

به گزارش ایرنا، محمدابراهیم الهی تبار عصر شنبه در سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به میهن، در جمع آزادگان استان در تالار بعثت کرمانشاه، از این روز به عنوان یکی از بیادماندنی ترین روزهای زندگی خود یاد کرد و گفت: بازگشت آزادگان شور و شعفی حماسی را در اقصی نقاط کشور برپا کرد و در تاریخ ماندگار شد.

وی اظهار داشت: آزادگان در بند اسارت شدند تا ملت ایران از بندها رهایی پیدا کند. اگر امروز نظام اسلامی ایستادگی می کند به برکت افتخارآفرینی و مقاومت آزادگان و مجاهدان صبور بوده است.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه افزود: امروز مصادف با سالروز آزاد سازی پاوه بود، آن زمان که فرمان امام راحل برای شکستن محاصره پاوه داده شد نویدی بود که مرزهای مقابله با دشمنان انقلاب از کوچه و خیابان ها برچیده شد و امروز مرزهای کشور به خط مرزی رژیم اشغالگر قدس کشیده شده است.

وی گفت: پس از شکست محاصره پاوه، حصر آبادان شکست و بعد خرمشهر آزاد شد و عراق به عنوان متجاوز جنگی شناخته شد. در لبنان حزب الله پدید آمد و به میدان شکست رژیم صهیونیستی بدل شد، اینجا بود که نه تنها شعار نیل تا فرات محقق نشد بلکه صف مقاومت مرزهای رژیم اشغالگر را محاصره کرد.
۸۰۶۶