۲۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۵۶
کد خبرنگار: 2969
کد خبر: 83441088
۰ نفر
بازدید وزیر دفاع روسیه از نمایشگاه فرهنگی هنری جمهوری اسلامی ایران

مسکو - ایرنا - وزیر دفاع وسیه به همراه هیات عالی رتبه نظامی و تنی چند از مقامات نظامی کشورهای شرکت کننده در مسابقات نظامیان جهان در روسیه از نمایشگاه فرهنگی هنری جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

امروز شنبه در روز پایانی مسابقات بین المللی نظامیان جهان در روسیه، سرگئی شایگو با حضور در غرفه جمهوری اسلامی، نمایشگاه فرهنگی هنری کشورمان را مطلوب و صنایع دستی ایران را زیبا و ظریف توصیف و از حضور ایران در نمایشگاه و همچنین مسابقات نظامی تشکر کرد.

همچنین سرهنگ خانم ریتا فالر مسئول نمایشگاه از جمهوری اسلامی ایران به خاطر ایجاد فضای شاد و مفرح و ارائه محصولات آموزشی و سرگم کننده برای خانواده ها و فرزندان تشکر و با اهداء لوح یادبود از مسئول غرفه ایران قدردانی کرد.
گفتنی است نمایشگاه فرهنگی هنری جمهوری اسلامی ایران به مدت ۱۸ روز در منطقه آلابینوی مسکو، محل برگزاری مسابقات بین المللی نظامی هر روز پذیرای حضور چشمگیر مردم روسیه و تیم های شرکت کننده در مسابقات بود و پیام های بسیار در تحسین فرهنگ و هنر ایران و همچنین مقاومت و ایستادگی کشورمان دربرابر قدرت های بزرگ از جمله آمریکا در دفتر یادبود نمایشگاه به ثبت رسید.
برپایی کارگاه سرگرمی و بازی های فکری با استفاده از محصولات تولیدی صنایع آموزشی کشورمان برای کودکان و نوجوانان و خوش نویسی برای علاقه مندان بخشی از برنامه های غرفه ایران در این نمایشگاه بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =