اعضای تیم ملی ووشو ایران از حمایت سفارت برخوردار می شوند

تهران - ایرنا - سفیر جمهوری اسلامی ایران در برونئی دارالسلام گفت: تمامی اعضای تیم ملی ووشو ایران در مدت حضور خود در این کشور از حمایت همه جانبه این سفارت برخوردار خواهند بود و همکاری های لازم را در جهت تسهیل امور ورزشکاران کشورمان در طول مسابقات انجام می‌دهیم.

حمیرا ریگی عصر شنبه در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در دیدار و گفت و گو با مهدی علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران و مهرداد شیرازی رئیس کمیته فنی این فدراسیون با توصیف ورزشکاران به عنوان سفیران صلح و سلامت، بر اهمیت ورزش در دیپلماسی تاکید کرد.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در برونئی افزود: حضور تیم ملی ووشوی جمهوری اسلامی ایران با ۲۴ ورزشکار خانم و آقا در سنین ۷ تا ۱۸ سال در دهمین دوره مسابقات ووشوی جوانان آسیا در کشور برونئی دارالسلام، فرصت مغتنمی برای معرفی شایسته توانمندی های ورزشی جمهوری اسلامی ایران به مردم این کشور است.

وی اظهار داشت: تمامی اعضای این تیم در مدت حضور در این کشور از حمایت همه جانبه این سفارت برخوردار خواهند بود و این سفارت، همکاری های لازم را در جهت تسهیل امور ورزشکاران ایرانی در طول مسابقات انجام خواهد داد.

سفیر کشورمان در پایان برای این تیم آرزوی موفقیت و مدال آوری در این مسابقات کرد.

ورزشکاران تیم ملی ووشوی جوانان جمهوری اسلامی ایران به همراه رئیس فدراسیون و مربیان این تیم در پایان روز جمعه وارد برونئی دارالسلام شدند و در بدو ورود در محل فرودگاه بندر سری بگاوان مورد استقبال کارکنان و دیپلمات های سفارت و ایرانیان مقیم برونئی دارالسلام قرار گرفتند.

دهمین مسابقات قهرمانی ووشو جوانان آسیا در برونئی دارالسلام برگزار می شود که ۱۹ کشور حضور دارند تیم ملی ووشو جوانان ایران به طور کامل در این مسابقات شرکت کرده است.

تیم جوانان ایران در ۲ بخش ساندا و تالوی دختران و پسران در این مسابقات شرکت می کند.

مراسم قرعه کشی و وزن کشی این مسابقات روز یکشنبه برگزار می شود و مسابقات نیز از دوشنبه آغاز خواهد شد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =