۲۶ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۱:۵۲
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 83440955
۱ نفر

برچسب‌ها

قشقایی شیراز دروازه مس کرمان را گلباران کرد

شیراز-ایرنا - دیدار تیم‌های قشقایی شیراز و مس کرمان در نخستین هفته از رقابت‌های فوتبال دسته یک کشور با برتری سه بر یک تیم میزبان پایان یافت و این تیم دروازه حریفش را گلباران کرد.

این بازی که عصر شنبه در ورزشگاه حافظیه شیراز برگزار شد تیم میزبان با ارایه یک بازی خوب و پُر گل  تیم مس کرمان را با نتیجه سه بر یک از پیش رو برداشت.

بازی این ۲ تیم در آغاز فصل جدید رقابت های فوتبال دسته یک، بازی پرگل و تماشایی از آب در آمد و تیم ها نشان دادند که تدارک خوبی در این فصل دیده اند.

این دیدار با برتری تیم میهمان آغاز شد و آنها سعی داشتند از سمت چپ زمین  تیم قشقایی به گل برسند و بارها نیز از همین سمت دست به حمله زدند و به گل هم رسیدند.

دقیقه پنج تیم میزبان خیلی خوش شانس بود که در این لحظه دروازه اش بازنشد، ضربه کاشته یاسر فیضی از فاصله ۲۵ متری با اصابت به تیرافقی دروازه تیم قشقایی به بیرون رفت تا این تیم وهوادارانش نفسی به راحتی بکشند.

در ادامه برتری تیم میهمان در دقیقه ۹ به گل رسیدند، دراین لحظه بر روی یک حرکت گروهی که از سمت چپ دروازه تیم میزبان انجام شد، توپ درون محوطه این تیم ارسال  که با اشتباه مدافعین میزبان، توپ به  یاسر فیضی رسید و این بازیکن با یک بغل پا کار را تمام کرد و مسی ها به گل اول دست یافتند.

شاگردان رضا عنایتی سرمربی تیم قشقایی پس از دریافت گل بازی را در دست گرفتند و تیم حریف را به عقب نشاندند و خیلی زود هم به گل تساوی دست یافتند.

دقیقه ۱۴ دفع ناقص مدافع تیم مس توپ درون محوطه هجده قدم به محمد غلامی بازیکن سابق تیم استقلال تهران رسید و این بازیکن با تجربه با یک ضربه زیبا توپ را در گوشه دروازه تیم مس جای داد تا هر ۲ تیم یک بر یک مساوی شوند.

در ادامه این نیمه  برتری با تیم میزبان همراه بود اما آنها از این  برتری نتوانستند  استفاده کنند و سرانجام هر۲تیم با نتیجه یک بر یک نیمه نخست را پشت سر گذاشته و به رختکن رفتند.

در نیمه دوم هم تیم میهمان بازی را دو باره بهتر آغاز کرد اما این برتری زیاد دوام  نیافت چرا که بازیکنان تیم قشقایی بازی را در دست گرفتند و در دقیقه ۵۰ هم آرام عباسی دروازه مس را باز کرد و تیمش را ۲ بر یک پیش انداخت.

تلاش بازیکنان مس کرمان برای رسیدن به گل مساوی ره به جایی نبرد چرا که تیم قشقایی در این نیمه کاملا بر بازی مسلط بودند  و توانستند به سومین گل هم دست یابند.

دقیقه ۶۹ پاس محمد غلامی بهترین بازیکن میدان توپ به پژمان خوبیاری رسید و این بازیکن با یک ضربه دقیق و زیبا تور دروازه تیم مس را برای سومین باربه لرزه در آورد.

در ادامه نیز تیم قشقایی که بازی بسیار روان و هماهنگی را از خود به جای گذاشته بود می توانستند تعداد گل های خود را  افزایش دهند که با واکنش خوب دروازبان تیم مس همراه شد و سرانجام این بازی با نتیجه سه بر یک به سود قشقایی پایان یافت تا آنها شروع خوبی در آغاز مسابقات داشته باشند.

از این بازی سه هزار تماشاگر دیدن کردند.

 شکست سنگین فجر سپاسی در اراک

همچنین تیم فجر شهید سپاسی شیراز دیگر نماینده فارس درنخستین دیدار خود در اراک با نتیجه  سه بریک  مغلوب تیم الومینیم این شهر شد تا شاگردان داود مهابادی لیگ را با شکست آغاز کنند.

در مسابقات فوتبال دسته یک باشگاه های کشور ۱۸ تیم شرکت دارند و پس ازانجام ۳۴ بازی در پایان تیم های اول و دوم جدول جواز حضور در لیگ برتر دوره بیستم را کسب خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می شوند.

۹۶۰۰ / ۲۰۲۷

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 7 =