مبانی قانونی کارانه پزشکان بررسی می‌شود

تهران- ایرنا- سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: سوال دو تن از نمایندگان که در خصوص کمبود پزشک در مناطق محروم و مبانی قانونی کارانه پزشکان برای بررسی بیشتر به کمیته بهداشت کمیسیون واگذار شد.

«اکبر ترکی» روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار سیاسی ایرنا در خصوص جلسه امروز کمیسیون متبوعش با وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اظهارداشت:‌ در جلسه امروز چهار نفر از همکاران سوالاتی را مطرح کردند که دو نفر از پاسخ‌های وزیر قانع نشدند و قرار شد موضوع به صحن علنی مجلس برود.

وی اضافه کرد: محمدحسین فرهنگی نماینده مردم تبریز درباره رویه هزینه کرد مالی دانشگاه ها از وزیر سوال کرد که  از توضیحات وزیر  قانع نشد و سوال به جلسه علنی ارجاع داده شد.

ترکی اظهار کرد: ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان در خصوص علت افزایش قیمت دارو و نحوه تخصیص ارز برای داروهای وارداتی از وزیر سوال داشت، او هم قانع نشد و مانند سوال اول به جلسه علنی ارجاع شد.

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: نصرالله پژمان فر نماینده مردم مشهد در خصوص و محسن علیجانی نماینده مردم تهران سوالاتی داشتند که برای بررسی بیشتر به کمیته ای واگذار شد.

وی خاطرنشان کرد: علیجانی در خصوص مبانی قانونی پرداخت کارانه پزشکان و پژمان فر هم در خصوص کیفیت مواد غذایی و کمبود پزشک در مناطقی از کشور از وزیر سوال کردند که این سوالات به کمیته ای ارجاع شد که قبلا هم قرار بود کمبود پزشک را بررسی کند.
 ترکی گفت: این کمیته‌ها متشکل از معاونان وزیر بهداشت و نمایندگان سوال کننده هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =