ثبت اطلاعات بنگاه‌های اقتصادی در سامانه سجاد تسریع شود

تهران- ایرنا- معاون اقتصادی وزیر کشور بر تسریع اقدامات دستگاه‌های اجرایی جهت ثبت اطلاعات بنگاه‌های اقتصادی در سامانه جامع امداد و بازسازی دولت (سجاد) قبل از پایان مهلت تعیین شده (پایان مردادماه) تاکید کرد.

به گزارش روز شنبه پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، چهارمین جلسه کمیته حمایت از تولید و اشتغال قرارگاه بازسازی و نوسازی مناطق سیل‌زده با حضور بابک دین‌پرست دبیر این کمیته و دستگاه‌های اجرایی عضو در محل وزارت کشور با هدف بررسی آخرین اقدامات دستگاه‌های اجرایی و نحوه اجرایی کردن تصویبنامه‌های هیأت وزیران در بخش‌های کشاورزی، صنعت و معدن و صنایع دستی و گردشگری برگزار شد.

معاون اقتصادی وزیر کشور در این نشست بر تسریع اقدامات دستگاه‌های اجرایی جهت ثبت اطلاعات بنگاه‌های اقتصادی در سامانه جامع امداد و بازسازی دولت (سجاد) قبل از پایان مهلت تعیین شده (پایان مردادماه تاکید کرد.

تصریح کرد: مقرر شد تهیه دستورالعمل و همچنین توزیع سهم استانی بانک‌های عامل توسط وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری صورت پذیرد.

وی ادامه داد: همچنین در این جلسه برخی از مشکلات موجود از جمله طولانی شدن فرآیند ثبت اطلاعات واحدهای اقتصادی در سامانه سجاد، مشکل ثبت واحدهای قالیبافی، خسارت‌های وارده به زیرساخت‌های کشاورزی و لزوم تخصیص اعتبار به این بخش ها، موضوع کمک بلاعوض به واحدهای دامداری، مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد اقدامات لازم از طریق دستگاه‌های اجرایی ذیربط و همچنین کمیته برآورد، تعیین خسارت و تخصیص منابع معمول شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =