کمیته تعیین وضعیت باشگاه استقلال را محکوم کرد

تهران- ایرنا- کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال، باشگاه استقلال تهران را به پرداخت مطالبات «مرتضی صادقی» و باشگاه فجرسپاسی شیراز محکوم کرد.

کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال امروز شنبه اعلام کرد با توجه به شکایت باشگاه فجرسپاسی شیراز از باشگاه استقلال تهران، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۵۰ میلیون ریال بابت یکسال حق آموزش «فرشید اسماعیلی» در حق خواهان محکوم شد. همچنین خواسته خواهان در خصوص دریافت حق آموزش برای فصل ۹۳-۹۲ تا ۹۴-۹۳ با توجه به اینکه بازیکن در این زمان مشغول انجام خدمت مقدس سربازی بوده، رد شد.

در پی شکایت «مرتضی صادقی» از باشگاه استقلال تهران نیز این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴۰۰ میلیون ریال برای اصل خواسته و ۸ میلیون ریال بابت هزینه دادرسی درحق خواهان محکوم شد.

کمیته تعیین وضعیت اعلام کرد در پرونده شکایت «محسن ارزانی» از باشگاه شاهین شهرداری بوشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳۹۲ میلیون ریال بابت اصل خواسته و پرداخت مبلغ ۸ میلیون ریال برای هزینه دادرسی در حق فدراسیون محکوم شد.

با توجه به شکایت «میلاد پاک‌رو» از باشگاه خونه به خونه بابل، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۲۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۴ میلیون و ۴۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پی شکایت «رضا مرادی» از باشگاه شهرداری ماهشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵۴۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته در حق خواهان محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =