هواداران بارسا  حسابی از خجالت «والورده» در آمدند

تهران- ایرنا- هواداران باشگاه بارسلونا پس از شکست تیمشان مقابل اتلتیک بیلبائو در بازی افتتاحیه فصل ۲۰۱۹ – ۲۰۲۰ لالیگا، حسابی از کوره در رفته و با به راه انداختن جنبشی خواستار برکناری «ارنستو والورده» شدند.

مشکلات بارسلونا حتی پیش از بازی مذکور آغاز شده بود چرا که درست ساعاتی قبل از آغاز بازی اعلام شد که «لیونل مسی» به دلیل مصدومیت خفیف و کشیدگی ماهیچه پشت ساق پا در این دیدار حضور نخواهد داشت.

در ادامه، هر چه از زمان بازی سپری شد اگرچه مالکیت توپ در اختیار آبی اناری‌ها بود اما آنها موفق نشدند هیچکدام از موقعیتهای به دست آمده را تبدیل به گل کنند.

در جریان نیمه دوم بیلیائو به نظر قدرتمندتر ظاهر شد اما همچنان هر ۲ تیم به از دست دادن موقعت‌ها ادامه می‌دادند و شواهد از تقسیم امتیازها حکایت داشت اما «آریتز آدوریز» که در دقیقه ۸۸ به عنوان بازیکن جانشین وارد زمین شده بود تنها یک دقیقه بعد از ورودش با یک قیچی برگردان فوق العاده، اهالی کاتالونیا را در بهت فرو برد.

در جریان این بازی بارسا تنها ۲ توپ در چارچوب داشت و اگرچه شاگردان والورده توپ را به خوبی به کناره‌ها و داخل محوطه جریمه حریف منتقل می‌کردند اما به غیر از چند مورد معدود چندان خطرناک نبودند.

بدنبال شکست با گل دیرهنگام اما استثنایی آدوریز هواداران بارسا با هجوم به توییتر و به راه انداختن جنبشی خواستار برکناری والورده شدند؛ از جمله برخی از این پیام‌های توییتری می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ماهی را هر وقت از آب بگیری تازه است؛ خداحافظ والورده؛ هرچه زودتر بهتر!

نیمار هم به این بارسلونا کمکی نمی کند؛ ما به یک سرمربی جدید نیاز داریم نه این بزدل!

بارسا باید تنها والورده در معامله معاوضه نیمار قرار دهد؛ اضافی ترین عضو تیم!

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =