روحانیان آذربایجان‌غربی مصرف صحیح آب را ترویج می‌کنند

ارومیه – ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری آذربایجان غربی با اشاره به انعقاد تفاهم‌نامه همکاری مشترک بین این شرکت و اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان گفت: در قالب این توافق، روحانیان مصرف صحیح آب را ترویج می‌کنند.

رسول اکبری روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: درراستای اجرای این تفاهم‌نامه،  برنامه‌هایی مانند ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب، برگزاری کارگاه‌های آموزشی در این زمینه و برگزاری کلاس‌های آموزش و ترویج فرهنگ قرآن کریم در شهرستان‌های مختلف آذربایجان‌غربی به اجرا در می‌آید.

وی اضافه کرد: حضور مدیران و کارشناسان مرتبط با مقوله مدیریت مصرف بهینه آب برای آموزش روحانیون در خصوص صرفه جویی، ارتقای سواد آبی با برگزاری نشست‌های مختلف، ایجاد تمهیدات لازم برای استفاده از امکانات موسسات قرآنی، کارشناسی و داوری مسابقات، پشتیبانی از فعالیت‌های قرآنی و همکاری مشترک جهت اجرای فعالیت‌های آموزشی، تبلیغی و ترویج قرآنی، همکاری در زمینه برگزاری محافل انس با قران کریم و استفاده از ظرفیت‌های قانونی و اجرایی نهادهای دولتی در اجرای برنامه های قرآنی از جمله مهمترین محورهای همکاری این اداره کل است.

به گزارش ایرنا در حال حاضر ۱۰۰ درصد جمعیت شهری آذربایجان غربی تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب شهری در حوزه آب و بیش از دو سوم این جمعیت نیز در حوزه جمع آوری فاضلاب تحت پوشش این شرکت قرار دارند.

۸۱۳۷/۲۰۹۳

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =