برگزیدگان رویداد کارآفرینی دانش‌آموزی گلستان مشخص شدند

گرگان - ایرنا - اولین رویداد کارآفرینی دانش آموزی گلستان با معرفی تیم های برتر و معرفی ایده های خلاقانه در بخش های گوناگون به کار خود پایان داد.

این رقابت ها از روز چهارشنبه با حضور ۱۳۰ نفر دانش آموز دختر و پسر در مقاطع تحصیلی نهم تا دوازدهم در دانشگاه گلستان آغاز شد که دانش آموزان در گروه های مختلف به مدت سه روز با هم به رقابت پرداختند.

در پایان این رویداد هیات داوران گروه مارکت را با طرح و ایده در حوزه گردشگری به عنوان تیم اول، تیم نویسنده شو با ارایه طرح خلاقانه و نو در حوزه فرهنگی و اجتماعی را به عنوان تیم دوم و تیم کار و بار در حوزه خدمات را به عنوان تیم سوم انتخاب کرد.

همچنین تیم های رورال کشاورزی در حوزه کشاورزی و ساوا در حوزه صنعت از سوی هیات داوران شایسته تقدیر شناخته شدند.

نخستین رویداد کارآفرینی دانش‌آموزی استان گلستان (رکاد) با حمایت پارک علم و فناوری گلستان برگزار شد که شرکت کنندگان در مدت ۵۴ ساعت در بخش های مختلف با هم رقابت کردند.

یعقوبی مسوول روابط عمومی پارک علم و فناوری گلستان روز شنبه در گفت و گو با ایرنا، گسترش و تشویق روحیه کار تیمی، کارآفرینی در بین دانش‌ آموزان، تقویت هویت ملی و فرهنگی با تولید محصولات داخلی، آموزش و تجاری سازی ایده‌ ها و پرورش ایده‌ های خلاقانه در زمینه تولید نرم‌ افزارهای تلفن همراه را از جمله اهداف برگزاری این رویداد دانش آموزی اعلام کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =