دبیر ستاد انتخابات صدا و سیما معرفی شد

تهران- ایرنا- معاون سیاسی صداوسیما در حکمی محمدرضا چپریان را به عنوان دبیر ستاد انتخابات صداوسیما منصوب کرد.

مجید آخوندی معاون سیاسی و رئیس ستاد انتخابات صداوسیما در حکمی محمدرضا چپریان را با حفظ سمت به عنوان «دبیر ستاد انتخابات رسانه ملی در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و اولین میان دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری» منصوب کرد.

ثبت‌نام دومین رویداد «رویازی» آغاز شد

با اعلام شورای برگزاری رویداد «رویازی»، ثبت‌نام دومین دوره پیچینگ انیمیشن ایران آغاز شد.

در رویازی بستری فراهم شده تا تولیدکنندگان انیمیشن، ایده و طرح انیمیشنی خود را در بهترین و امن‌ترین فضا به خریداران و سرمایه‌گذاران ارائه کنند؛ خریداران و سرمایه‌گذاران حوزه انیمیشن، هم در این فضا از میان بهترین ایده‌ها وطرح‌های تولیدکنندگان، طرح مورد نظر خود را انتخاب و در چارچوبی شفاف و با قواعدی روشن در مسیر سرمایه‌گذاری یا خرید محصول مورد نظرشان گام برمی‌دارند.

سفارش‌دهندگان محصولات انیمیشن هم این فرصت را دارند که در یک پنل اختصاصی با حضور بهترین تولیدکنندگان و خریداران انیمیشن، برنامه‌ها و سفارش‌های خود را مطرح کنند. دوره اول رویازی اسفندماه سال گذشته با حضور فعالان و علاقه مندان صنعت انیمیشن در تهران برگزار شد.

در جلسه نهایی شورای برگزاری دومین دوره رویداد رویازی اعلام شد که علاقه‌مندان به حضور تا ۳۱ شهریورفرصت دارند که از طریق سایت royazi.com در این رویداد ثبت نام کنند.

ثبت‌نام رویازی تا پایان شهریور ماه ادامه دارد و برای همه افراد و تیم‌هایی که تا پایان مرداد ماه در این رویداد ثبت‌نام کنند تخفیف ۴۰ درصدی درنظر گرفته شده است. همچنین شرکت‌کنندگان نهایی دوره اول رویداد رویازی از ۶۰ درصد تخفیف، اعضای انجمن صنفی انیمیشن ۵۰ درصد و شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق علاقه‌مند به حضور در رویداد رویازی۲ از ۴۰ درصد تخفیف اختصاصی جهت ثبت‌نام برخوردار هستند.

 نامزدهای دریافت جوایز جشنواره «نوایش» معرفی شدند

پس از برگزاری جلسه داوری نهایی با حضور میکائیل شهرستانی، جهانشاه آل محمود و شهریار کرمی اسامی نامزدهای دریافت جایزه به ترتیب حروف الفبا به شرح زیر اعلام شد.


نامزدهای بهترین تهیه کنندگی

فرزانه رنجبری برای نمایش پلاک هشتم 

آقای فرشادآذرنیا برای نمایش چله نشین

امیرهوشنگ کریم نیا برای نمایش ستاره دنباله دار

سیدمبین بوی افراز برای نمایش منتظر یک روز تعطیل

نامزدهای بهترین کارگردانی

ایوب آقاخانی برای نمایش چله نشین

شیوا رفیعیان برای نمایش ستاره دنباله دار

محمد رضا علی برای نمایش اطلاعات لطفا

میرطاهر مظلومی برای نمایش بر ذمه زمین

نامزدهای بهترین نمایشنامه

مجید حیدری برای نمایش دوستی

حسین خدادی برای نمایش مکث

محمد رضا علی برای نمایش اطلاعات لطفا

شیوا رفیعیان برای نمایش ستاره دنباله دار

نامزدهای بهترین بازیگری مرد

ایوب آقاخانی برای نمایش چله نشین

علی اصغر دریایی برای نمایش دوستی

احمد گنجی برای نمایش کارت خوان

میرطاهر مظلومی برای نمایش بر ذمه زمین

علی میلانی برای نمایش دوستی

نامزدهای بهترین بازیگر زن

رویا فلاحی برای نمایش چله نشین

معصومه عزیز محمدی برای نمایش بزرگ مرد کوچک

فریبا متخصص برای نمایش بر ذمه زمین

شهین نجف زاده برای نمایش اطلاعات لطفا

نامزدهای بهترین اثر

چله نشین، ایوب آقا خانی 

لطفا اطلاعات، محمد رضا علی

بر ذمه زمین، میر طاهر مظلومی

نامزدهای بخش مردمی

نمایش یک شب بارانی، صاحب اثر علی البرزی

نمایش گاهی به پشت سرت نگاه کن، صاحب اثر سید مسعود انوری منشادی

نمایش نفس، صاحب اثر زینب مقصودی

نمایش لباس عروس، وحید کریم پور

آیین اختتامیه سومین جشنواره نمایش های کوتاه رادیویی روز دوشنبه ۲۸ مرداد ماه ساعت  ۱۸ در رادیو نمایش واقع در میدان ارگ (پانزده خرداد) برگزار و به افراد برگزیده جوایزی اهدا خواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =