نوشان ارومیه با برد در مهاباد صدرنشین لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی شد

مهاباد- ایرنا- هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با برتری نوشان ارومیه مقابل شهرداری گوگ‌تپه مهاباد و صدرنشینی این تیم به پایان رسید.

دبیر هیأت فوتبال آذربایجان‌غربی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: رقابت‌های این هفته لیگ برتر فوتبال استان با برگزاری چهار دیدار در شهرهای مهاباد، ارومیه، اشنویه و محمدیار به پایان رسید.

حسین نیرویار افزود: در بازی‌های این هفته تیم نوشان ارومیه در مهاباد موفق شد میزبان خود تیم شهرداری گوگ تپه را در یک دیدار پرگل با نتیجه چهار بر یک شکست دهد.

وی اضافه کرد: در سایر دیدارهای این هفته تیم کیله شین اشنویه با نتیجه ۲ بر یک مقابل میهمان خود تیم شهرداری پیرانشهر به پیروزی دست یافت، هیات فوتبال شوط با نتیجه چهار بر سه میزبان خود تیم شهرداری محمدیار را شکست داد و کارگران میاندوآب هم در ارومیه با نتیجه ۲ بر یک نوژین بهار این شهر را مغلوب کرد.

وی اظهار داشت: در ادامه هفته هشتم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی روز یکشنبه /۲۷ مردادماه/ تیم پرسپولیس حاجی خوش مهاباد میزبان تیم ۹۰ ارومیه خواهد بود.

دبیر هیأت فوتبال آذربایجان‌غربی گفت: در پایان رقابت‌های این هفته تیم نوشان ارومیه با مجموع ۱۷ امتیاز از هشت بازی با ۲ بازی بیشتر نسبت به تیم ۹۰ ارومیه صدرنشین جدول لیگ برتر فوتبال استان شد و تیم شهرداری پیرانشهر نیز با پنج امتیاز قعرنشین این جدول است.

وی افزود: هفته نهم و پایانی مرحله رفت این رقابت‌ها سه شنبه هفته آینده ( ۲۹ مردادماه)  با میزبانی تیم‌های شهرداری پیرانشهر، هیات فوتبال شوط، کیله شین اشنویه، کارگران میاندوآب و ۹۰ ارومیه به ترتیب از تیم‌های شهرداری محمدیار، نوشان ارومیه، حاجی خوش مهاباد، شهرداری گوگ تپه و نوژین بهار ارومیه برگزار می شود.

لیگ برتر فوتبال آذربایجان‌غربی با حضور ۱۰ تیم در حال برگزاری است که تیم‌های اول و دوم به رقابت‌های لیگ دسته ۳ کشور صعود می‌کنند.

سال گذشته تیم‌های کشاورز بوکان و کاویان نقده توانستند مجوز حضور در لیگ دسته ۳ کشور را کسب کنند.

۹۹۰۳/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 4 =