۲۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۷
کد خبرنگار: 2837
کد خبر: 83439306
۰ نفر

برچسب‌ها

دروازه تیم فوتسال بانوان صنعت فجر شیراز گلباران شد

شیراز- ایرنا- دروازه تیم پویندگان صنعت فجر شیراز در نخستین هفته از لیگ برتر فوتسال بانوان کشور مقابل تیم خراسان رضوی گلباران شد.

این بازی که جمعه در سالن شهید ربانی شیراز برگزار شد، تیم میزبان با نتیجه ۶ بر صفر شکست سنگینی را متحمل شد.

سرپرست تیم فوتسال صنعت فجر شیراز پس از شکست تیمش درگفت وگو با خبرنگارایرنا اظهارداشت: تیم ما دیر بسته شد و به دلیل مشکلات اقتصادی و بالا بودن قیمت بازیکنان نتوانستیم تیم را بخوبی تقویت کنیم.

نرگس محمدی گفت: نداشتن سالن تمرین هم از دیگر مشکلات ما بود که همیشه به دنبال آن هستیم و هیات فوتبال فارس نیز هیچ کمکی به ما نکرده است .

وی ادامه داد: انتظار نداشتیم بازیکنان ما در نخستین دیدار معجزه کنند و حتما در بازی های بعدی با هماهنگی که در نزد بازیکنان بوجود می آید به نتایج دلخواه دست خواهیم یافت.

وی اضافه کرد: تیم خراسان رضوی با وجود بازیکنان ملی پوش و سرمایه گذاری بهتر قابل قیاس با تیم ما نیست؛ اگرچه دست اندرکاران باشگاه تلاش کردند تیمی خوب که بیشتر بازیکنان بومی هستند روانه این فصل از مسابقات نمایند و جای تقدیر دارد.

در پایان هفته نخست تیم هیات فوتبال خراسان رضوی، رهیاب گستر تهران، دختران کویر کرمان و پارس آرا شیراز به ترتیب در رده اول تا چهارم جدول رده بندی قرار گرفتند و تیم فجر شیراز هم در قعر جدول ایستاد.

تیم پارس آرا و پویندگان صنعت فجر شیراز ۲ نماینده استان فارس در لیگ برتر فوتسال بانوان هستند.

در رقابت‌های فوتسال برتر بانوان کشور ۱۴ تیم شرکت دارند و به صورت دوره ای با هم بازی خواهند کرد و در پایان نیز ۲ تیم انتهای جدول راهی رقابت های لیگ یک خواهند شد.

۹۶۰۰ / ۲۰۲۷

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =