۲۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۳۲
کد خبرنگار: 1061
کد خبر: 83439129
۱ نفر

برچسب‌ها

مهاجم برزیلی: گل‌های زیادی برای پرسپولیس خواهم زد

تهران- ایرنا- مهاجم برزیلی تازه به توافق رسیده سرخپوشان گفت: بازیکن بعدی پرسپولیس هستم که برای هواداران و این تیم گل‌های زیادی به ثمر خواهم رساند.

«جونیور براندائو» مهاجم برزیلی برای عقد قرار داد با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده  و قرار است این بازیکن روز یکشنبه ( ۲۷ مرداد ) وارد ایران شود و در صورت موفقیت در آزمایش های پزشکی در ترکیب تیم پرسپولیس قرار گیرد.

وی پیرامون  سفر به ایران در پیامی که امروز جمعه برای هواداران پرسپولیس منتشر کرده، گفت: سلام به هواداران پرسپولیس، من این جا هستم تا به شما بگویم که یکشنبه به تهران خواهم آمد و بازیکن بازیکن بعدی پرسپولیس، من هستم و برای شما گل های زیادی خواهم زد.

مهاجم ۲۴ ساله برزیلی درحالی وعده گل‌های زیاد را برای این تیم پرطرفدار پایتخت داده است که از سال ۲۰۱۵ تا ۲۹ مه ۲۰۱۹ در ۵۹ مسابقه به میدان رفته است و فقط ۱۵ گل به ثمر رسانده که آمار جالبی برای یک مهاجم محسوب نمی شود.

همچنین او که به عضویت تیم لودوگورتس درآمده بود، نتوانست در لیگ بلغارستان عملکرد موفقی ارائه دهد تا به صورت قرضی به تیم گویان برزیل بازگشت او در این تیم هم چهره موفقی در گلزنی از خود نشان نداد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 14 =