۲۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۰۹
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83439098
۰ نفر

برچسب‌ها

آزادی کشتی ایرانی افتخار ایران اسلامی است
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان

کرمان - ایرنا - به گفته نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی، عزت ملی را به جایی رساندند که کشور انگلیس با خفت و خواری، کشتی حامل نفت ایران را آزاد کرد و این امر افتخار کشور اسلامی ما است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسن علیدادی سلیمانی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر کرمان افزود: کشورهای ابرقدرت دنیا امروز به صراحت به قدرت بی نظیر ایران در دنیا اقرار می کنند.
وی اظهار داشت: پس از نبوت خاصه پیامبر اعظم (ص) سه خطر عمده از جمله تحریف احکام نورانی اسلام، بدعت ها در دین و خطر حذف دین از سبک زندگی مردم وجود داشت و رسالت امامت در راستای نبوت، مبارزه با این جریان ها بوده است.
نماینده ولی فقیه در استان کرمان ادامه داد: افرادی در صدد تحریف، بدعت و حذف دین بودند لذا افراد در قالب محورهایی از جمله جایگاه امامت، شخصیت و جایگاه نخستین امام در تمامی صحنه ها و ولی فقیه در ادامه امامت و ولایت، به واقعه غدیر بپردازند.
وی با تاکید بر اینکه غدیر آنگونه که هست باید بیان شود گفت: مردم و صاحبان قلم و اندیشه به گفت و گو و بحث در مورد این واقعه بپردازید.
حجت الاسلام علیدادی سلیمانی ضمن تبریک عید غدیر و سالروز بازگشت آزادگان سرافراز به ایران اسلامی افزود: آزادگان با مقاومت مردانه در برابر استکبار، از اسلام دفاع کردند و با افتخار به میهن اسلامی بازگشتند و اینک در حال خدمت به مردم و کشور هستند.
وی با اشاره به روز جهانی مسجد و روز تشکیل تشکل های مردم نهاد تصریح کرد: مساجد، کانون فعال و محل انس بندگان و مسیر نزدیکی به خداوند هستند.
۳۰۲۹/۷۴۲۰

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =