۲۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱:۲۳
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83438865
۱ نفر

برچسب‌ها

سرمربی تیم فوتسال شاهین شهر: مستحق پیروزی در بازی مقابل حفاری بودیم

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال هایپر شاهین شهر گفت: مستحق برد در بازی مقابل تیم حفاری بودیم و حتی نیمه اول با پیروزی به رختکن رفتیم.

به گزارش ایرنا سعید رستمی پنجشنبه شب پس از تساوی تیمش مقابل حفاری اظهار داشت: یک امتیاز بازی با ملی‌ حفاری دردی از ما دوا نمی‌کند ولی در کل از بازیکنانم راضی هستم و از آنها تشکر می کنم.

وی با بیان اینکه شرایط فوتسال به صورتی است که باید با سکوها و عوامل دیگر هم بجنگیم گفت: نیمه نخست بازی با یک گل به سود ما به پایان رسید اما در نیمه دوم، حواشی باعث شد که بازی همیشگی خود را انجام ندهیم.

سرمربی هایپر با اشاره به اینکه در نیمه دوم در حالی که تیم ما در موقعیت تک به تک با گلر حریف بود پرتاب بطری به درون زمین باعث توقف بازی شد گفت: همچنین معتقدم گل اول حریف با اشتباه داوری همراه بود.

رستمی با بیان اینکه شاهین‌ شهر یک شهرستان کاملا مهاجرپذیر است و فکر می کنم ۹۰ درصد مردم شهرستان ما خوزستانی ها هستند افزود:  برای من جای تعجب بود که چرا خوزستانی‌های خونگرم و مهمان‌پذیر این رفتار را با ما داشتند و بطری آب را به زمین پرتاب کردند.

وی ادامه داد: اشتباه داوری همیشه بوده ولی پرتاب بطری که موقعیت تک به تک ما را از بین ببرد، نادر است. امیدوارم در شاهین شهر میزبان خوبی برای تمام تیم‌ها باشیم.

دیدار تیم های حفاری و شاهین شهر با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

۹۸۷۹/۶۰۶۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 9 =