۲۴ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۲۷
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83438824
۱ نفر

برچسب‌ها

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری: در گلزنی مشکل داریم

اهواز - ایرنا - سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: تیم ما در امر گلزنی همچنان با مشکل مواجه‌است و اگر بتوانیم این مشکل را برطرف کنیم قطعا نتایج بهتری کسب می‌کنیم.

به گزارش ایرنا یعقوب مراقی پنجشنبه شب پس از تساوی تیمش مقابل هایپر شاهین شهر اظهار داشت: هر ۲ تیم بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتند و قطعا اگر از موقعیت‌های خود بهتر استفاده می کردیم می‌توانستیم نتیجه خیلی بهتری کسب کنیم.

وی با بیان اینکه امشب روز بدشانسی برای ما بود و توپهایمان به گل تبدیل نشد گفت: در هر ۲ نیمه برتر از حریف بودیم و می توانستیم با گلهای بسیاری پیروز میدان شویم.گاهی فوتسال روی ناخوش خود را به ما نشان می‌ دهد.

سرمربی تیم فوتسال ملی‌حفاری با اشاره به اینکه برای جبران هنوز وقت داریم و باید بیشتر تلاش کنیم و مشکل گلزنی را حل کنیم گفت: بی شک در آینده نزدیک بازی‌های بهتری را به نمایش می‌گذاریم و بردهای بهتری آن هم در خانه کسب می کنیم.

وی گفت: ترکیب تیم کاملا تغییر کرده است و برخی از بازیکنان ما هنوز تجربه بازی در لیگ برتر را نداشته و جوان هستند. از سوی دیگر کار کردن با بازیکنان جوان سخت است و زمان میبرد تا آنها پخته تر شوند.

مراقی افزود: هوادان ما مطمئن باشند در آینده نتایج بهتری کسب خواهیم کرد و تمام تلاش ما صعود به مرحله پلی آف و کسب سکو است.

۹۸۷۹/۶۰۶۸

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =