فعالیت‌های عمرانی بازسازی عتبات عالیات سرعت گیرد

ارومیه- ایرنا- استاندار آذربایجان‌غربی گفت:  فعالیت‌های عمرانی بازسازی عتبات عالیات، جذب مشارکت‌های مردمی و همچنین اجرای مصوبات این بخش باید تسریع یابد.

محمدمهدی شهریاری روز پنج‌شنبه در جلسه هیات امنای ستاد بازسازی عتبات و عالیات در آذربایجان غربی افزود: مدیریت استان نسبت به این امر مهم متعهد بوده و در این راستا دستورات و تاکیدات لازم برای مدیران و مسوولان استانی و شهرستانی نسبت به اهتمام بیشتر در خصوص مشارکت در بازسازی عتبات و عالیات صادر شده است.
وی ادامه داد: علاقه‌مندی مردم استان اعم از اهل تشیع و تسنن نسبت به اهل بیت (ع) فرصتی را فراهم کرده تا آذربایجان‌غربی در جذب مشارکت‌های مردمی از وضعیت بهتری برخوردار باشد.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان‌غربی و امام جمعه ارومیه نیز در این جلسه بیان کرد: بازسازی عتبات عالیات بیانگر عشق و ارادت مردم به اهل بیت (ع)  است.
حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمهدی قریشی گفت: با وجود مباحث تفرقه انگیزی که دشمنان مطرح می‌کنند، بازسازی عتبات و عالیات با توجه به ارادت مردم استان نسبت به اهل بیت (ع) می‌تواند نمادی از وحدت مسلمانان باشد.
وی اضافه کرد: باید نقش‌آفرینی اهل سنت در بازسازی عتبات عالیات برجسته و به عنوان الگویی فاخر از وحدت در استان معرفی شود.
شماره حساب‌های ۱۲۲۵۸۱۲۷۱۷۸۵۱ بانک انصار و ۶۰۴۱۱۱۱ بانک رسالت پذیرای کمک‌های مردی به ستاد اربعین هستند.
همچنین شماره حساب‌های ۱۲۲۵۴۲۷۱۷۸۵۱ بانک انصار و ۰۱۰۳۰۳۳۵۳۵۰۰ بانک ملی پذیرای کمک‌های مردمی جهت بازسازی عتبات عالیات است.

۹۹۱۸‪/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =