هیچ اعزامی بدون نماینده حراست وزارت ورزش انجام نمی‌شود

تهران - ایرنا - مدیر کل حراست وزارت ورزش و جوانان گفت: با دستور مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان از این پس هیچ اعزامی بدون حضور نماینده حراست انجام نمی شود.

به گزارش روز پنجشنبه سایت وزارت ورزش و جوانان، جعفر سمیعی در حاشیه گردهمایی مدیران کل ورزش وجوانان سراسر کشور اظهار داشت: مبنای سیاست حراست این وزارتخانه براساس مولفه های قانون، شرع و اخلاق است که اگر به مولفه اخلاق بیش از دو مولفه دیگر توجه شود بسیاری از مسایل با اخلاق مداری مرتفع خواهد شد.

وی ادامه داد:‌ دستورالعمل وظایف به مجموعه حراست ادارات کل و مجموعه ورزش کشور ابلاغ و اعلام شده که صیانت از مدیران و مجموعه پرسنل بخشی از وظایف حراست وزارت ورزش و جوانان است که تمامی اعضا باید به طور جدی این موضوع را پیگیری کنند.

مدیر کل حراست وزارت ورزش و جوانان این موضوع را مورد تاکید قرار داد که در حوزه حراست، پیشگیری اهمیت بسیار بالایی دارد و اطلاع رسانی به موقع از وظایف اصلی اعضا حراست وزارتخانه است. 

وی گفت:‌ تلاش می کنیم اطلاعات لازم را به موقع در دسترس مدیران قرار دهیم تا آنان بتوانند در شرایط مقتضی تصمیم گیری کنند.

سمیعی تصریح کرد: با بررسی هایی انجام شده و گفت و گو با شخص وزیر به این نتیجه رسیدیم که هیچ اعزامی بدون نماینده حراست صورت نگیرد؛ ضمن اینکه با توجه به مشکلاتی که ممکن است در خارج از کشور برای هریک از اعضای تیم پیش بیاید نماینده حراست با آموزش هایی که دیده می تواند وارد عمل شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =