۲۴ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۳
کد خبرنگار: 1374
کد خبر: 83438718
۲ نفر

برچسب‌ها

گیتی پسند اصفهان و شهروند ساری در دیداری پرحاشیه مساوی شدند

اصفهان- ایرنا- تیم های گیتی پسند اصفهان و شهروند ساری روز پنجشنبه در دیداری پرحاشیه به تساوی ۴ بر ۴ رضایت دادند.

دیدار تیم های گیتی پسند و شهروند ساری در هفته هشتم لیگ برتر فوتسال کشور از ساعت ۱۸:۵ دقیقه امروز در ورزشگاه پیروزی اصفهان برگزار شد و در دیداری پرحاشیه این بازی که با مصدومیت سپهر محمدی دروازه بان گیتی پسند، اخراج احمدی بازیکن این تیم و اعتراض های مربیان و بازیکنان و هواداران رو به رو بود با نتیجه ۴ بر ۴ به پایان رسید.

در ابتدای این دیدار بازیکنان گیتی پسند حملاتی را روی دروازه حریف انجام دادند و بازی را هجومی آغاز کردند. در دقیقه دوم این دیدار احمدی بازیکن  گیتی پسند یک ضربه محکم را روانه دروازه حریف کرد که با واکنش خوب دروازه بان شهروند ساری رو به رو شد.

بازیکنان گیتی پسند برای گلزنی تلاش کردند اما ضربات بازیکنان این تیم گلی در بر نداشت و تیم حریف نیز در ضد حملات صاحب چند موقعیت شد که بی نتیجه ماند و بعد از مصدومیت سپهر محمدی ، حسین عظیمی جانشین وی در درون دروازه شد و تیم شهروند ساری در یک ضد حمله توسط علی اسعدی با ضربه پای چپ صاحب گل شد.

گیتی پسند در ادامه بر حملات خود افزود و خیلی زود در دقیقه ۱۵ توسط سنگ سفیدی کار را به تساوی کشاند و بازی مساوی شد، چند ثانیه بعد مراد ناظری  در یک ضد حمله و حرکتی سریع برای باردوم دروازه گیتی پسند را باز کرد تا دوباره تیم میهمان پیش بیفتد.

تیم گیتی پسند برای جبران گل بر حملات خود افزود و توانست در دقیقه ۲۰ توسط پیمان حفیظی به گل برسد تا نیمه نخست این دیدار با  تساوی به پایان برسد و نیمه دوم این دیدار در حالی آغاز شد که طاها مرتضوی در دقیقه ۲۲ گل سوم شهروند ساری را به ثمر رساند تا نیمه دوم با گلزنی شهروند ساری آغاز شود و این تیم باز هم پیش بیفتد.

بازیکنان گیتی پسند در میان تشویق و هیاهوی تماشاگران خود بر حملات خود اضافه و هجومی کار را دنبال کرد ولی این بازیکنان شهروند ساری بودند که بازی را کنترل کردند.

در دقیقه ۱۶ این دیدار حمید احمدی بازیکن گیتی پسند از بازی اخراج شد و کار را برای این تیم سخت کرد. در ادامه بازیکنان تیم شهروند ساری هجومی کار کردند و چند موقعیت نیز از دست دادند.

گیتی پسندی ها در ادامه عقب ننشستند و در دقیقه ۳۰ توسط مرتضی عزیتی با یک بغل پای راست فنی دروازه حریف را باز کرد و یک دقیقه بعد محمد کشاورز در یک ضد حمله چهارمین گل گیتی پسند را به ثمر رساند تا میزبان در دو دقیقه دو گل به ثمر برساند و جلو بیفتد.در ادامه تیم شهروند ساری توسط میکائیلی گل چهارم خود را به ثمر رساند تا بازی باز مساوی شود.

در ادامه در پایان بازی گیتی پسند صاحب یک ضربه پنالتی شد که با اعتراض رضا لک سرمربی شهروند ساری رو به رو شد. گیتی پسند در دقیقه پایان بازی این ضربه پنالتی را از دست داد تا این دیدار پرحاشیه با نتیجه ۴ بر ۴ به پایان برسد.

 در این دیدار برای گیتی پسند اصفهان سپهر محمدی، محمد کشاورز، حمید احمدی، محمدرضا سنگ سفیدی، میثم برمشوری، مسعود یوسف،مرتضی عزتی،حمید رضا نظری، حسین عظیمی، پیمان حفیظی، محمد حسین درخشانی،مهدی مهدی خانی با هدایت حمید بی غم برای کردند.

همچنین برای شهروند ساری نیز سینا برکاس، متین محمدی، طاها مرتضوی،مرادناظری، رضا امانی، حمید رضا ره انجام، کیانوش شیرپور،پژمان بهادی وند، علی میکائیلی، علی اسعدی، رضا قنبری،عرفان حسین راده با هدایت رضا لک به میدان رفتند.

این دیدار پرحاشیه را وحید عرض پیما از تهران با کمک های علی پور افشار از خوزستان و حمیدرضا قدسی راغب از همدان قضاوت کردند.

همچنین مجتبی بختیاران از قم وقت نگهدار و حسین شاهمرادی از تهران ناظر این دیدار بودند.

گیتی پسند با این دیدار با ۱۵ امتیاز در صدر جدول این رقابت ها بدون دیدارهای فردا جمعه باقی ماند و تیم شهروند ساری نیز با ۱۰ امتیاز در مکان  ۱۰ ماند.

/۶۰۲۶/۸۱۱۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =