کشتی‌گیران ایران در پنج وزن حریفان خود را شناختند

تهران- ایرنا- کشتی‌گیران جوان ایرانی شرکت کننده در مسابقات کشتی فرنگی جوانان جهان استونی پس از انجام مراسم قرعه کشی که عصر امروز (پنجشنبه) انجام شد، در پنج وزن حریفان خود را شناختند.

به گزارش فدراسیون کشتی، قرعه کشی پنج وزن نخست رقابت های کشتی فرنگی جوانان قهرمانی جهان عصر امروز در شهر تالین استونی برگزار شد تا حریفان پنج کشتی‌گیر کشورمان مشخص شوند.

در وزن ۵۵ کیلوگرم «پویا دادمرز» پس از استراحت در دور اول در دور دوم به مصاف «دونگی هیوک وون» از کره جنوبی می‌رود و در صورت غلبه بر این حریف، در دور سوم با برنده کشتی میان «انور اله یاروف» از روسیه و «احمد باقدودا» از مصر مبارزه خواهد کرد. در این وزن ۲۱ کشتی گیر شرکت دارند.

در وزن ۶۳ کیلوگرم که ۲۲ کشتی گیر شرکت کرده اند، «شاهین بداغی» در دور نخست با «سانگ جون پارک» از کره جنوبی مبارزه می‌کند و در صورت پیروزی در این دیدار در دور بعد به مصاف برنده مسابقه «سوگابه» از ژاپن و «هارچیا پوقوسیان» از ارمنستان می رود.

در وزن ۷۷ کیلوگرم که ۲۶ نفر حضور دارند «محمد ناقوسی» پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با «رانت کالجولا» از استونی کشتی می گیرد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم «حسن فروزنده» در دور اول با «گئورگی کاتساناشویلی» از گرجستان مبارزه می کند و در صورت گذر از این حریف در دور دوم به مصاف «ریوتا ناسوکاوا» از ژاپن می رود. در وزن ۸۷ کیلوگرم ۲۵ کشتی گیر شرکت کرده اند.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم که ۲۳ کشتی گیر حضور دارند، «علی اکبر یوسفی» پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با «میکیتا کاوالاسکی» از بلاروس کشتی می گیرد و در صورت پیروزی در این دیدار در دور سوم به مصاف برنده کشتی میان «روبینزون ایسادزه» از گرجستان و «نیکولا میلاتوویچ» از نروژ می رود.

رقابت های این پنج وزن فردا (جمعه) آغاز می شود.

این مسابقات در روزهای ۲۵ تا ۲۷ مردادماه در شهر تالین استونی برگزار می شود.

کشتی گیران ایران در این رقابت‌ها پویا دادمرز در وزن ۵۵ کیلوگرم، میلاد رضانژاد در وزن ۶۰ کیلوگرم، شاهین بداغی در وزن ۶۳ کیلوگرم، محمدرضا مختاری در وزن ۶۷ کیلوگرم، محمد رضا رستمی در وزن ۷۲ کیلو گرم، محمد ناقوسی در وزن ۷۷ کیلوگرم، حسین فروزنده در وزن ۸۲ کیلوگرم، حسن فروزنده در وزن ۸۷ کیلوگرم، ابوالفضل سید مهدوی در وزن ۹۷ کیلوگرم و علی اکبر یوسفی در وزن ۱۳۰ کیلوگرم هستند.
حمید باوفا هدایت این تیم را به عنوان سرمربی به عهده دارد و حسن حسین زاده، مهرداد اسفندیاری فر، ملک محمد بویری، ایوب علایی و جاوید اوجی نیز به عنوان مربی، باوفا را در این رقابت ها یاری می دهند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =