ساخت ۱۰ منزل مسکونی در لرستان توسط جایگاه داران سوخت قزوین آغاز شد

قزوین - ایرنا - مسئول بسیج سازندگی سپاه صحاب الامر (عج) استان قزوین از آغاز ساخت ۱۰ منزل مسکونی در منازل سیل زده لرستان توسط جایگاهداران سوخت قزوین خبر داد.

سرهنگ پاسدار مهدی صادق پور روز پنجشنبه در این خصوص اظهار داشت: جایگاه داران و مالکان پمپ بنزین در استان قزوین برای دومین بار به یاری مردم سیل زده لرستان و اهالی نور آباد شتافتند و در یک اقدام خیرخواهانه ساخت تعداد ١٠ واحد مسکونی را قبول کردند.

وی با بیان اینکه منازل مسکونی این سیل زدگان به صورت ۱۰۰ درصد تخریب شده بود، اظهار داشت: طبق پیش بینی های انجام شده قرار است که این واحدهای مسکونی تا قبل از رسیدن فصل سرما به اهالی روستای وروشت از بخش شهرستان نورآباد لرستان تحویل داده شود.

صادق پور به بازدید میدانی هیئت مدیره صنف جایگاه داران سوخت در قزوین از مناطق سیل زده لرستان اشاره کرد و گفت: تامین اعتبارات مالی و شرایط شروع کار از سوی جایگاه داران سوخت تعیین شده و قرار است که الویت ساخت این واحدهای مسکونی هرچه سریع تر پیگیری شود.

ساخت و بازسازی ۴۵۰ واحد مسکونی در مناطق سیل زده استان لرستان بر عهده سپاه صاحب الامر (عج) قزوین است که بسیج سازندگی با شناسایی ظرفیت ها به تقسیم وظایف بین نهادهای دولتی و غردولتی اقدام می کند.

۹۹۲۵*۶۰۱۲
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =