دستگاه قضا از حضور سرمایه‌گذاران در کردستان حمایت کند
نشست شورای اداری کردستان

سنندج - ایرنا - نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: این استان دارای ظرفیت‌های بزرگی برای توسعه است که در این راستا برای فعلیت بخشیدن به ظرفیت ها حمایت دستگاه قضایی از سرمایه گذاران یکی از رکن های این مهم است.

آیت الله سیدمحمد حسینی شاهرودی روز پنجشنبه در شورای اداری کردستان که با حضور آیت الله سید ابراهیم رئیسی برگزار شد، اظهار داشت: ایجاد اشتغال از مسائل مهم این استان در توسعه پایدار است و انتظار داریم قوه قضاییه در کنار دولت برای افزایش اشتغال و کاهش بیکاری از سرمایه گذاران و قوه مجریه حمایت کند.

وی با بیان اینکه این استان برای توسعه کارهای ارزشمندی به خود دیده اما نیازمند توجه بیشتری است، اضافه کرد: تمام قوا باید دست به دست هم بدهند تا موانع پیش روی رونق تولید برداشته شود.

آیت الله حسینی شاهرودی یادآور شد: در سایه این تلاش ها هم اکنون کردستان در برخی شاخص‌های توسعه در کشور پیشی گرفته اما در کل این توسعه به حد کافی نیست و باید زمینه‌های سرمایه گذاری به صورت ویژه در این استان فراهم شود.

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب در دیدار چندی پیش دست اندرکاران کنگره ملی ۵۴۰۰ شهید کردستان بر توسعه این استان افزود: در این راستا نیز از دستگاه قضایی انتظار حمایت داریم تا بتوانیم با کمک همه قوا به به صورت ویژه گام برداشته و این مسیر هموار شود.

رئیس قوه قضاییه روز پنجشنبه وارد کردستان شد، دیدار با اقشار مختلف مردم، دانشجویان، علما، روحانیون، خانواده شهدا و ایثارگران، نشست با قضات و شرکت در شورای اداری و مصاحبه با صدا و سیمای مرکز کردستان از جمله برنامه‌های این سفر است، حجت الاسلام اژه ای معاون اول قوه قضائیه، حجت الاسلام منتظری دادستان کل کشور، آوایی وزیر دادگستری، سراج رئیس سازمان بازرسی کشور، خدائیان رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، مصدق معاون حقوقی قوه قضائیه، مظفری رئیس شوراهای حل اختلاف کشور و موحدی دادستان انتظامی قضات، رئیس قوه قضائیه را در سفر به کردستان همراهی می کنند.

۹۹۳۷/ ۹۱۰۲

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =