۲۴ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۵۸
کد خبرنگار: 1498
کد خبر: 83438630
۰ نفر
ایران دو مدال دیگر مسابقات جهانی پلیس چین را کسب کرد

پکن- ایرنا- نمایندگان جمهوری اسلامی ایران دو مدال دیگر مسابقات جهانی پلیس و آتش نشان ها، که با حضور بیش از ۸۰ کشور جهان در چنگدو چین در حال برگزاری است را کسب کردند.

در روز ششم این مسابقات که امروز پنجشنبه برگزار شد «جواد فریدونی» در وزن منفی ۸۰ کیلوگرم تکواندو مردان به مدال طلا رسید و «کاظم قشقایی» نیز در وزن مثبت ۸۰ کیلوگرم، مدال برنز را به دست آورد.

روز گذشته (چهارشنبه) نیز «محمد عزیزی» نماینده سازمان آتش نشانی جمهوری اسلامی ایران در رده سنی مثبت ۴۰ سال در رشته تکواندو مردان به مدال طلا دست یافت و بالاتر از نمایندگان فرانسه و الجزایر قرار گرفت.

روز سه شنبه هم در رقابت های کاراته مردان، «ابوالقاسم پایدار» و «محسن پاپی» نمایندگان پلیس جمهوری اسلامی ایران در اوزان منفی ۶۵ و ۷۰ کیلوگرم به دو مدال طلا دست یافتند.

پیشتر نیز «غفار میرزایی» جودوکار وزن منهای ۷۳ کیلوگرم ایران با غلبه بر حریفانی از آمریکا و روسیه مدال طلای این رقابت ها را کسب کرد و «علی متین» دیگر نماینده ایران هم مدال نقره وزن منهای ۱۰۰ کیلوگرم رشته جودو این مسابقات را از آن خود کرد.

این مسابقات که به المپیک پلیس و آتش نشان ها معروف است و هر ۴ سال یک بار برگزار می شود، از ۸ تا ۱۸ آگوست ۲۰۱۹ (۱۷ تا ۲۷ مرداد ۱۳۹۸) در چنگدو چین در تمامی رشته های ورزشی برگزار می شود.

تیم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران با ۷ ورزشکار در رشته های جودو، کاراته، تکواندو و پله نوردی در این رقابت ها شرکت کرده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =