حضور ۲۵ غرفه از آذربایجان‌غربی در نمایشگاه توانمندی روستائیان و عشایر

ارومیه- ایرنا- مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان‌غربی گفت: این استان در چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر در ۲۵ غرفه و یک خانه روستایی، ظرفیت‌ها و توانمندی‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده‌است.

عارف خدرلو روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به گشایش چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر افزود: در این نمایشگاه ۱۹ خانه بوم‌گردی آذربایجان‌غربی نیز معرفی می‌شود که می‌تواند نقش موثری در جذب گردشگر و توسعه صنعت گردشگری استان ایفا کند.
وی ادامه داد: چهارمین نمایشگاه توانمندی های روستائیان و عشایر با هدف معرفی ظرفیت ها و استعدادهای مناطق روستایی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.
وی گفت:  آگاهی‌بخشی در خصوص پتانسیل، ظرفیت‌ها و تولیدات روستایی، معرفی روستاهای نمونه، معرفی جاذبه‌های محلی نظیر آداب و رسوم، سبک زندگی روستایی، ایجاد ارتباط بین تولیدکنندگان روستایی و مصرف کنندگان از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.  
 مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری آذربایجان‌غربی گفت: معرفی صنایع دستی و نقاط نمونه گردشگری روستایی و عشایری از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
چهارمین نمایشگاه توانمندی‌های روستائیان و عشایر کشور از ۲۴ تا ۲۷ مردادماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران پذیرای علاقه‌مندان و بازدیدکنندگان است.
۹۹۱۸/۲۰۹۳

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =