۲۴ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۳۰
کد خبرنگار: 1449
کد خبر: 83438495
۰ نفر

برچسب‌ها

توزیع ۱۵۰ هزار تعرفه ثبت نام در همایش پیاده روی ملایر

همدان_ ایرنا_ همزمان با عید قربان و غدیر و برگزاری سومین جشنواره تابستانی مبل و منبت، ۱۵۰ هزار تعرفه برای شرکت در بزرگترین همایش پیاده روی خانوادگی استان همدان توزیع شد.

معاون ورزش و جوانان ملایر روز پنجشنبه با بیان اینکه این همایش فردا برگزار می شود بیان کرد: ۱۵۰ هزار تعرفه ثبت نام در سطح شهرستان توزیع شده اما هنوز آمار دقیقی از میزان ثبت نامی ها اعلام نشده است.

امین کیانی افزود: برای ثبت نام علامندان به شرکت در همایش پیاده روی خانوادگی ۱۰ پایگاه ثابت در مکان های اصلی شهر و پنج پایگاه سیار مستقر شده است.

وی ادامه داد: علاوه بر پایگاه های ثابت و سیار، تعرفه های ثبت نام بین تمامی دستگاه های اجرایی، هیات های ورزشی و چهار بخش زند، سامن، جوکار و مرکزی و دهیاران توزیع شد.

معاون ورزش و جوانان ملایر گفت: ثبت نام در همایش پیاده روی خانوادگی تا پایان وقت امروز پنجشنبه ادامه دارد و فردا نیز یک پایگاه برای افرادی که موفق به ثبت نام در همایش نشده اند، دایر می شود.

کیانی با بیان اینکه این همایش به صورت زنده از برنامه صبح و نشاط شبکه سوم سیما پخش می شود افزود: پیاده روی از ساعت هفت صبح آغاز و محل تجمع شرکت کنندگان در مجموعه تفریحی و گردشگری بام ملایر واقع در آبشار بزرگ این مجموعه است.

وی ادامه داد: ملایر از ساعت هشت تا ۹ و ۳۰ دقیقه صبح روز جمعه به صورت زنده روی آنتن شبکه سراسری سوم سیما می رود و علاوه بر ایجاد شور و نشاط بین شهروندان، ظرفیت های ملایر به ویژه در حوزه گردشگری معرفی می شود.

معاون ورزش و جوانان ملایر یادآور شد: شهروندان می توانند از ۲ طرف ورودی های بام ملایر پیاده روی کنند تا به محل برگزاری همایش برسند.

به گزارش ایرنا، این دومین همایش پیاده روی در ملایر است که به صورت زنده از شبکه سراسری سوم سیما پخش می شود.

 ۷۵۲۸/۲۰۹۰

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 9 =