تجهیزات شهرداری های خراسان رضوی با بهترین کیفیت تامین می شود

مشهد- ایرنا- مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری خراسان رضوی گفت:این سازمان با انعطاف مالی و شرایط مناسب و اعطای تسهیلات، تجهیزات مورد نیاز شهری را بر اساس اعلام نیاز و درخواست شهرداری ها با بهترین کیفیت و کمترین قیمت تامین می کند.

علی طهرانی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یکی از رسالت های اصلی سازمان همیاری در بخش بازرگانی تامین تجهیزات مورد نیاز شهرداری ها در حوزه های مختلف به منظور توانمندسازی هرچه بیشتر این نهاد در ارائه خدمات به شهروندان و رشد و آبادانی هرچه بیشتر شهرهای استان است.
وی اضافه کرد: تقویت توان شهرسازی شهرداری های نیشابور، داورزن، طرقبه، تایباد، تربت حیدریه و کاشمر با تامین ماشین آلات و تجهیزات جدید از جمله این اقدامات است.
او ادامه داد: طبق بررسی های انجام شده و اعلام نیاز مسئولان شهری نیشابور، مشخص شد این شهرداری به عنوان مرکز مدیریت یکی از شهرهای بزرگ و پر جمعیت خراسان رضوی برای ارائه هرچه مطلوب تر خدمات به شهروندان و ساختن شهری آباد و زیبا به تجهیزات و ماشین آلات نیازمند است.

مدیر هماهنگی امور شهرداری های سازمان همیاری خراسان رضوی گفت: از این رو با استفاده از توان فنی و مشاوره ای واحد ماشین آلات سازمان همیاری در مدت کوتاهی بررسی های لازم برای خرید یک دستگاه آسفالت تراش برای استفاده در شهرداری نیشابور و یک دستگاه کشنده مناسب برای بهره مندی سازمان عمران این نهاد انجام  و دیروز این ماشین آلات به این شهر منتقل شد.
طهرانی افزود: همچنین یک دستگاه کامیون ویژه آتش نشانی برای شهرداری تربت حیدریه و یک دستگاه کامیون حمل زباله برای شهرداری تایباد نیز خریداری و تامین شده است و بنا به درخواست شهرداری های داورزن و طرقبه، بررسی های تخصصی و مقدمات خرید یک خودروی باربری و یک دستگاه بیل زنجیری نیز برای کمک به حوزه شهرسازی این شهرها در حال انجام است.
وی ادامه داد: یک دستگاه تانکر حمل آب و آبیاری فضای سبز برای شهرداری گلبهار و یک دستگاه کامیون کمپرسی هم برای شهرداری سمیع آباد خریداری شده است و  مراحل خرید و حمل تجهیزات سنگ شکن و بتن غلطکی برای شهرداری کاشمر نیز توسط بخش ماشین آلات سازمان همیاری انجام شده و با اتمام مراحل نصب و راه اندازی در ایام هفته دولت واحد تولیدی قطعات بتنی این شهرداری هم افتتاح خواهد شد.
۷۷ شهرداری و دو هزار و ۴۳۴ دهیاری در خراسان رضوی فعالیت می کنند.
۷۵۰۵/۱۹۲۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =