مردم استان سیستان و بلوچستان یک خانواده واحد هستند

زاهدان- ایرنا- امام جمعه اهل سنت زاهدان لزوم موفقیت در آموزش وپرورش را سیاست گذاری درست دانست و گفت: در این سیاست گذاری همه مردم استان باید مورد توجه قرار گیرند؛ چرا که این مردم اعضای یک خانواده هستند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه و آموزش ایرنا، مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی روز پنجشنبه در جلسه شورای اداری استان سیستان و بلوچستان که با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش برگزار شد، با بیان اینکه آموزش و پرورش پایه پیشرفت و توسعه کشور ها است گفت: مهترین وظیفه آموزش و پرورش تربیت فرزندان کشور است و این امر باعث امنیت، توسعه وپیشرفت می شود.

وی ادامه داد: مهترین مسئله در آموزش و پرورش لزوم سیاست گذاری صحیح در این وزارت خانه است؛ اگر سیاست گذاری درست باشد، برنامه ها به نتیجه می رسد.
امام جمعه اهل سنت زاهدان تصریح کرد: یکی از سیاست گذاری های اصلی این است همه مردم استان دیده شوند؛ چرا که پیوند عمیقی بین مردم برقرار هست و آنها یک خانواده هستند. در آموزش و پرورش از خیرین گرفته تا دانش آموزان و معلمان باید همه حضور داشته باشند.
وی اظهار کرد: دومین مسئله توجه به معلمان زبده است؛ کلاس را می توان در جاهای نامناسب تشکیل داد؛ اما اگر معلم زبده نباشد، نتیجه مدنظر حاصل نمی شود. این امر در اختیار وزارت خانه است و باید به مسئله نیروی انسانی توجه کند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =