انعکاس اخبار امید بخش موجب تقویت سرمایه اجتماعی است

زنجان - ایرنا - مدیر کل روابط عمومی استانداری زنجان گفت: توجه رسانه ها به انعکاس اخبار امید بخش و امید آفرین ارتقای سرمایه اجتماعی در جامعه را در پی دارد.

غلامرضا الهی سرشت روز پنجشنبه در جلسه ستاد اجرایی بزرگداشت هفته دولت استان با بیان اینکه امسال به واسطه در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی، سال ویژه ای است، افزود: همه باید تلاش کنیم با ایجاد امید در جامعه، زمینه تحقق مشارکت حداکثری مردم در صحنه انتخابات را فراهم کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از برپایی میز خدمت دستگاههای اجرایی در نمایشگاه هفته دولت در استان خبر داد و اظهار داشت: برای بهره مندی مردم از این فرصت مهیا شده و بهره گیری از خدمات دستگاههای اجرایی، بالغ بر ۳۰۰ هزار پیامک اطلاع رسانی به  شهروندان استان ارسال خواهد شد.

مدیرکل روابط عمومی استانداری زنجان به ضرورت مستند سازی فعالیت های دستگاههای اجرایی در هفته دولت اشاره کرد و گفت: امسال اخبار شاخص استان را در قالب بسته های خبری به مسئولان ارشد کشوری نیز مخابره خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی است تا مدیران دستگاههای اجرایی با برگزاری نشست های خبری، اقدامات و خدمات انجام شده را از طریق رسانه های جمعی به اطلاع عموم شهروندان برسانند.

هفته نخست شهریور هر سال به مناسبت شهادت شهید محمدعلی رجایی (رئیس جمهور) و شهید حجت ‌الاسلام محمدجواد باهنر (نخست وزیر) ۲ دولت مرد بزرگ انقلاب اسلامی ، هفته دولت نام گرفته است.

۳۰۸۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =