معاون استاندار فارس:‌ نگاه دولت به توسعه متوازن همه مناطق استان است

شیراز- ایرنا- معاون سیاسی،‌ امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت:‌ نگاه دولت به توسعه متوازن همه مناطق استان است و به همین منظور، اقدام‌های خوبی از سوی دولت طرح‌ریزی شده است که بخشی از آنها به مناسبت هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسند.

دوم تا هشتم شهریورماه هرسال به نام هفته دولت نامگذاری شده است.
سید احمد احمدی‌زاده پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:‌ با وجود تنگناهای مالی فرارو، دولت عزم جدی در تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام با هدف خدمت‌ شایسته به مردم را در دستور کار خود قرار داده است و از این رو، شمار قابل توجهی از طرح‌ها در شرایط محدودیت اعتباری، در هفته دولت به ثمر می‌نشینند و مردم از خدمات آنها بهره‌مند می‌شوند.
وی اظهار داشت:‌ به عنوان نمونه، با اعتبارات تخصیص یافته از سوی دولت به طرح ‌های عمرانی در شهرستان کازرون ، این طرح ها شتاب خوبی گرفته اند که بخشی از این طرح‌ها در هفته دولت آماده افتتاح شوند و البته این تلاش به صورت متوازن برای عمران و آبادانی همه مناطق استان ادامه دارد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا درباره آخرین وضعیت طرح تقسیمات کشوری استان گفت:‌ این طرح در فرایند قانونی در دست پیگیری است و در این روند، مطالبات مردمی مدنظر مسئولان مربوطه است. 
۶۱۲۲/ ۲۰۲۷

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =