مشارکت مردم در انتخابات امسال پررنگ خواهد بود

قزوین - ایرنا - رییس شورای اصلاح طلبان استان قزوین گفت: مشارکت مردم در انتخابات امسال همچون ادوار گذشته پررنگ خواهد بود و پیش بینی می کنم در کم ترین حالت ۷۰ درصد از واجدین شرایط رای به پای صندوق ها بروند.

حجت الاسلام  و المسلمین سید ناصر قوامی رئیس شورای اصلاح طلبان استان قزوین روز پنجشنبه در خصوص نشست اخیر خود با جمعی از احزاب اصلاح طلب استان قزوین گفت: این نشست با موضوع انتخابات برگزار نشد و بیشتر جنبه هم اندیشی داشت.

وی با بیان اینکه معتقدم پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان در کشور خدشه دار شده است، اظهار داشت: به نظرم اگرچه عملکرد غیر قابل قبول بعضی مدیران و نمایندگان اصلاح طلب در خانه ملت که با رای اصلاح طلبان روی کار آمده اند به وجهه و جایگاه اصلاح طلبان در نزد مردم آسیب زده است، اما همچنان اقبال گزینه های اصلاح طلب در نزد مردم بیشتر است.

قوامی همچنین گفت: اگر در انتخابات امسال گزینه های مورد نظر اصلاح طلبان مورد تایید قرار بگیرد، به طور حتم با پیروزی این احزاب روبرو خواهیم بود، اما اگر گزینه های ما مورد تایید واقع نشوند، مجددا اصلاح طلبان بدلی و دروغین روی کار آمده و به این جریان فکری آسیب خواهند زد.

رییس شورای اصلاح طلبان استان قزوین با انتقاد از برخی نمایندگان خانه ملت، خاطرنشان کرد: خیلی از نمایندگانی که امروز در خانه ملت حاضر هستند، با رای و حمایت جریان اصلاح طلبی به مجلس راه یافتند اما حاضر نشدند فراکسیونی با نام اصلاح طلبی تشکیل دهند و این افراد باید بدانند که دیگر جریان اصلاح طلبی از این افراد حمایت نخواهد کرد.

۹۹۲۵*۳۰۱۳