۲۴ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۷
کد خبرنگار: 2503
کد خبر: 83438285
۰ نفر
واکنش سازمان لیگ به اظهارات مدیرعامل باشگاه ذوب آهن

تهران- ایرنا- سازمان لیگ فوتبال ایران به اظهارات و انتقادات مدیرعامل باشگاه ذوب آهن علیه این سازمان واکنش نشان داد و اعلام کرد: ورزشگاه ذوب آهن ملزم به ایجاد الزامات ایمنی و امنیتی مورد نظر مسئولان بالادستی است.

«سعید آذری» طی روزهای گذشته از اینکه سازمان لیگ به باشگاه متبوعش اجازه برگزاری دیدار خانگی نداده است گلایه و اعلام کرد «رئیس سازمان لیگ درآمدهای ما از تبلیغات محیطی را پرداخت کند تا بتوانیم ورزشگاه‌مان را آماده کنیم.»
بدنبال این موضوع سازمان لیگ اطلاعیه‌ای صادر و به سئوالات آذری پاسخ و ابهامات مطرح شده را برطرف کرد.
دراین اطلاعیه آمده است:‌ سازمان لیگ با تمامی باشگاه‌ها تعامل مثبت و سازنده داشته و به همه نگاه یکسان دارد از این رو تقسیم درآمدهای تبلیغات محیطی فوتبال نیز بر همین اساس بین باشگاه‌ها انجام و تاکنون هیچ باشگاهی از باشگاه دیگر مبلغ بیشتری دریافت نکرده است.
درادامه این اطلاعیه افزوده شده است: براساس اسناد موجود در بخش مالی سازمان لیگ باشگاه ذوب آهن، نه تنها طلبی از این سازمان ندارد بلکه بدهکار نیز است بنابراین قرار نیست کسری بودجه چند میلیارد تومانی ذوب آهن را سازمان لیگ جبران کند.
این سازمان در ادامه این اطلاعیه آورده است: همچنین بر اساس مصوبات شورای امنیت کشور تمامی باشگاه‌ها برای شرایط بهتر و مطلوبتر برگزاری مسابقات باید الزامات ایمنی و امنیتی را در ورزشگاه‌های خانگی خود آماده کنند که باشگاه ذوب آهن نیز در بحث تجهیز ورزشگاهها از سایر باشگاهها مستثنی نیست.
این اطلاعیه اضافه کرده است:‌ بر همین اساس ادعای مدیرعامل باشگاه ذوب آهن با توجه به اینکه این باشگاه دیدارهای لیگ قهرمانان آسیا را در ورزشگاه فولادشهر اصفهان برگزار کردند پس این ورزشگاه تمامی الزامات مورد نظر را دارد فرافکنی بیش نیست.
همچنین در این اطلاعیه با اشاره به برگزاری رقابت‌های مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا در ورزشگاه های شهر قدس و پاس قوامین تاکید شده است: برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در این ورزشگاه‌ها و ورزشگاه فولادشهربا مساعدت و تعامل فدراسیون فوتبال با کنفدراسیون فوتبال آسیا قابل انجام شده است و هیچ کس نمی‌تواند در این باره مدعی باشد.
در ادامه این اطلاعیه اضافه شده است: ورزشگاه ذوب آهن ملزم به ایجاد الزامات ایمنی و امنیتی مورد نظر مسئولان بالادستی است و بدون ایجاد این الزامات به ویژه فروش بلیت الکترونیکی، نصب دوربین و شماره گذاری صندلی ها نمی‌شود در این ورزشگاه بازی برگزار کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 14 =