۲۴ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۱
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83438243
۰ نفر
تیزبینی ماموران آگاهی زنجان منجر به کشف قتل و دستگیری قاتل شد

زنجان - ایرنا - رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: عوامل پلیس آگاهی زنجان، موفق به کشف یک فقره قتل و دستگیری قاتل شدند.

سرهنگ کارآگاه جعفر رحمتی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ۱۲ اردیبهشت ماه امسال، خبر سقوط یک دستگاه خودروی سواری پیکان به دره ای در جاده طارم و مرگ راننده آن به اطلاع پلیس رسید که ماموران آگاهی پس از تحقیقات و بررسی های فنی، تخصصی و علمی به این نتیجه رسیدند که این حادثه تلخ با انگیزه انتقام صورت گرفته است.

وی اظهار داشت: این حادثه طوری صحنه سازی شده بود که در ظاهر تصادف و یا خودکشی جلوه می کرد که با پیگیری و تلاشهای آگاهانه و مجدانه ماموران آگاهی، حقیقت برملا شد و قاتل که تصور نداشت در دام قانون گرفتار شود ۴۸ ساعت قبل، دستگیر و تحویل دادسرا و سپس به زندان منتقل شد.

رحمتی با بیان اینکه قاتل و مقتول هر دو حدود ۳۰ ساله و از اهالی شهر زنجان هستند، افزود: افراد هنگام سوءتفاهم باید خشم خود را کنترل کرده و صبور و خویشتن دار باشند و در صورت وجود مشکل نیز به قانون رجوع کنند چراکه قضاوتهای عجولانه و اشتباه، ممکن است به نزاع و درگیری و انتقام و جنایت منتهی شود.

۶۰۸۴/۶۰۸۵

   

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 2 =