۲۴ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۱
کد خبرنگار: 1051
کد خبر: 83438220
۰ نفر

برچسب‌ها

کار فرهنگی در کرمانشاه بسیار سریع نتیجه می دهد

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: این استان اگر چه در یکسری شاخص ها وضعیت مطلوبی ندارد اما ظرفیتی در خود دارد که اگر اندازه ای کار فرهنگی روی آن انجام می گیرد بسیار سریع نتیجه خواهد داد.

به گزارش ایرنا، محمدابراهیم الهی تبار روز پنجشنبه با حضور در انجمن سینماگران جوان استان ضمن بازدید از ساختمان این انجمن در جریان مسائل و مشکلات فعالان سینمایی قرار گرفت.
وی در این دیدار با تقدیر از تلاش انجمن سینماگران جوان در برگزاری جشنواره شبدیز، بر میزبانی مجدد کرمانشاه در جشنواره امسال تاکید کرد.
معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با بیان اینکه کار فرهنگی با توجه به کمبود امکانات و وجود موانع سخت است، افزود: خود فعالان انجمن سینماگران جوان باید فعالیت بیشتری داشته و ارتباط و پیوند با امکانات شهر و دستگاهها داشته باشند.
وی با اشاره به برپایی جشنواره پویا نمایی در کرمانشاه گفت: ما در این جشنواره ه به دنبال تغییر نگرش ها به استان بودیم. این جشنواره برای چند روز کرمانشاه و شهرستانهای استان را روی آنتن چند شبکه سراسری برد و موجب شناخت بیشتر از ظرفیت های استان شد.
الهی تبار ادامه داد: جشنواره ها اگر به هنرمندان سپرده شود کار زیباتر دنبال می شود چرا که دغدغه مندانه و با اعتقاد اقدام می کنند و هزینه های برگزاری هم کاهش می یابد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی کرمانشاه با تاکید بر اینکه تغییر رفتار، کار فرهنگی می خواهد، افزود: هدف انجمن سینماگران جوان کار فرهنگی است که البته همراهی و پشتیبانی دستگاهها را می طلبد.
در ادامه این دیدار الهی تبار برای تجهیز انجمن سینماگران جوان به امکانات مورد نیاز و همچنین استفاده از سالن های نمایش در کتابخانه ها قول مساعد داد.

۸۰۶۶