۱۱ هزار و ۶۲۰ میلیارد ریال پروژه در استان بوشهر افتتاح و اجرایی می‌شود

بوشهر-ایرنا- دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در استان بوشهر از افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۱ هزار و ۶۲۰ میلیارد ریال پروژه در هفته دولت امسال این استان خبر داد.

عادل دهدشتی  در نشست مدیران دستگاه های اجرایی استان بوشهر افزود: از این مجموع ۷ هزار و ۳۶۰ میلیارد ریال پروژه افتتاحی و مابقی پروژه هایی هستند که عملیات اجرایی آنها در این هفته آغاز می شود که در روزهای باقیمانده تا آغاز هفته دولت نیز افزایش این آمار وجود دارد.

وی بیان کرد: سفر استاندار به شهرستان ها در هفته دولت، افتتاح پروژه های عمرانی، برنامه های اجتماعی و فرهنگی متناسب با روزهای سفر در برنامه های هفته دولت استان لحاظ شده است.

دهدشتی ادامه داد: حضور حداکثری مسئولان در بین مردم برای ارائه دستاوردهای دولت از برنامه های محوری هفته دولت در استان بوشهر است.

وی گفت: در این زمینه انعکاس مطلوب خدمات دولت در حوز های کشاورزی، سد سازی، راه آهن، تامین آب به صورت ویژه در دستور کار قرار دارد.

دهدشتی در بخش دیگری از صحبت های خود اظهار کرد:۱۲مدیر برتر جشنواره شهید رجایی با لحاظ شاخص انتصاب جوانان، مدیران بانو و تعامل با رسانه ها انتخاب و هفته دولت معرفی خواهند شد.

دبیر بنیاد بین المللی غدیر استان بوشهر نیز در این نشست از برگزاری ۶۰ برنامه ویژه عید غدیر در این استان خبر داد.

سردار حسین کارگر افزود: عید غدیر بزرگترین مناسبت در ۳۶۵ روز سال است و به استناد قرآن و فرمایش پیامبر هیچ مناسبتی به بزرگی  آن وجود ندارد.

وی ادامه داد:‌ این بنیاد اکنون در ۲۷ شهر استان دفتر نمایندگی دارد و در برخی از روستاها نیز با محوریت بنیاد غدیر ویژه برنامه هایی اجرا می شود.
۷۲۱۲/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =