۲۴ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۰۴
کد خبرنگار: 1309
کد خبر: 83438026
۰ نفر

برچسب‌ها

عملکرد جوانان تیم فوتبال پارس جنوبی رضایت بخش نیست

بوشهر-ایرنا- سرمربی پارس جنوبی از عملکرد بازیکنان جوان تیمش راضی نیست و می گوید که با این شرایط استفاده از آنها در لیگ برتر دشوار است.

فراز کمالوند روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: در ۲ بازی گذشته از جوان ها استفاده کردیم اما آنها بخوبی نتوانستند چیزی که ما انتظار داریم را در زمین اجرا کنند.

 وی بیان کرد: به اندازه کافی به نفرات جوان تیم فرصت داده شده و با این شرایط سخت است که از این نفرات در لیگ برتر بتوانیم استفاده کنیم.

کمالوند ادامه داد: در مجموع پارس جنوبی به طور نسبی شرایط خوبی دارد و تمرین و بازی های دوستانه طبق برنامه انجام گرفته است.

وی بیان کرد: روز جمعه آخرین بازی تدارکاتی  پارس جنوبی  پیش از آغاز لیگ برتر مقابل نفت مسجدسلیمان است که در این مسابقه با ترکیب اصلی خود حاضر می شویم تا بتوانیم شرایط بازی با پرسپولیس را تداعی کنیم.

سرمربی پارس جنوبی با اشاره به وضعیت مصدومان تیمش گفت: در حال حاضر این تیم چهار بازیکن مصدوم دارد که در هفته گذشته در تمرین ها حاضر نبودند و نتوانستیم از آنها استفاده کنیم.

کمالوند یادآورشد: محمد ابراهیمی، وحید خشتان، مهدی ترکمان و حامد پاکدل چهار بازیکنی هستند که به دلیل مصدومیت به آنها در هفته گذشته استراحت کامل دادیم و از هفته آینده  تمرین های خود راشروع می کنند.

وی افزود: امید است حداقل ۲ نفر از این بازیکنان به دیدار با پرسپولیس برسند.

پارس جنوبی جم در نخستین بازی لیگ نوزدهم پنجشنبه ۳۱ مردادماه ساعت ۱۹:۱۰  در ورزشگاه آزادی به مصاف سرخ پوشان پایتخت می‌رود.

۷۲۱۲/۶۰۴۵

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 8 =