۲۴ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۸:۴۷
کد خبرنگار: 1206
کد خبر: 83437712
۲ نفر

برچسب‌ها

نامجو مطلق: استراماچونی حرفه‌ای است

تهران- ایرنا- پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: استراماچونی یک مربی کاملا حرفه ای است و توقع این دارد تمامی امکانات لازم برای او فراهم شود.مسولان استقلال باید بدانند او از کشوری به ایران آمده است که همه چیز برای وی آماده بود.

«مجید نامجو مطلق » روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: شرایط استقلال برای لیگ نوزدهم حساس است و همه از این تیم انتظار موفقیت دارند.

وی افزود: استقلال نسبت به فصل گذشته با تغییراتی زیادی روبرو شده است و امیدوارم این تغییرات بتواند به آبی پوشان تهرانی در راستای پیشرفت کمک کند.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد:مهم ترین موضوعی که استقلالی ها باید در نظر داشته باشند دوری جستن از حاشیه است و اگر حاشیه در این تیم وجود داشته باشد لطمات زیادی به این تیم وارد خواهد شد.

بازیکن پیشین استقلال تصریح کرد:استراماچونی یک مربی کاملا حرفه ای است و توقع این دارد تمامی امکانات لازم برای او فراهم شود.مسولان استقلال باید بدانند او از کشوری به ایران آمده است که همه چیز برای وی آماده بود.

نامجمو مطلق تاکید کرد:همیشه اولین بازی در لیگ برتر برای استقلال از اهمیت زیادی برخوردار است و امیدوارم آبی پوشان در بازی با ماشین سازی به پیروزی رسیده و سه امتیاز کامل را به دست آورند.

وی در پایان گفت:به عنوان یک استقلالی توقع دارم این تیم بتواند در لیگ نوزدهم نتایج خوبی را کسب کرده و به سال ها ناکامی آبی ها در لیگ برتر پایان دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =