برخورد با مفسدان اقتصادی خط قرمز ندارد
ناصر سراج

سنندج - ایرنا - رییس سازمان بازرسی کل کشور گفت: سازمان بازرسی هیچ گونه خط قرمزی در برخورد با مفسدان اقتصادی ندارد و تعداد زیادی از این متخلفان دستگیر شدند و برخی هم تحت پیگرد قضایی هستند.

ناصر سراج روز چهارشنبه در نشست شورای اداری شهرستان مرزی بانه با بیان اینکه رییس قوه قضاییه نشان داد که مرد عمل است، اظهار کرد: آیت الله رئیسی در خصوص مبارزه با فساد شعار نداد و بلکه در عمل این انگیزه خود را نشان دادند و بر همین اساس تعدادی از دادگاه ها به صورت علنی برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: مشکلات مرزی از طریق ستاد مبارزه با کالا و ارز و شورای عالی امنیت ملی بررسی می‌شود.

سراج با بیان اینکه مسئولان باید تولید و اشتغال پایدار را جدی بگیرند افزود: ریشه بسیاری از مشکلات و نابسامانی‌های کشور بیکاری است بنابراین باید بیکاری هم از طریق ایجاد اشتغال در کارگاه‌های کوچک و بزرگ خصوصی حل شود.

وی با اشاره به ضرورت وحدت و همدلی میان مسئولان و تلاش برای حل مشکلات کشور گفت: همه مسئولین قوه قضاییه و مجریه هم صدا و هماهنگ باید مشکلات مردم را پیگیری و در برابر دشمنان با همدلی و هماهنگی مقابله کنند.

سراج تحریم‌های اقتصادی را ناعادلانه ترین تحریم‌ها عنوان کرد و ادامه داد: تحریم‌های ظالمانه به بهانه جلوگیری از کشور ما برای دستیابی به تسلیحات هسته ای است و بر همین اساس فشارهای اقتصادی را بر مردم ایران تحمیل و حتی واردات دارو را هم تحریم کردند.

سراج روز چهارشنبه به عنوان نماینده رئیس قوه قضاییه به بانه سفر کرده است.

شهرستان مرزی بانه با ۱۵۸ هزار جمعیت در غرب سنندج مرکز استان کردستان واقع شده است.

۷۴۶۹ / ۳۰۳۴ 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =