تیم فوتسال شاهین کرمانشاه به مصاف اهورای بهبهان می رود

کرمانشاه- ایرنا- در یکی از دیدارهای آغازین هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور، تیم شاهین کرمانشاه به مصاف حریف خوزستانی خود اهورای بهبهان خواهد رفت.

به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم های فوتسال شاهین و اهورا در شرایطی کاملا متفاوت به مصاف یکدیگر خواهند رفت، نماینده کرمانشاه در جستجوی نخستین پیروزی این فصل خود برای رهایی احتمالی از قعر جدول و نماینده بهبهان نیز برای صعود به جمع سه تیم اول تلاش می کند.

تیم شاهین که باوجود تمامی تلاش های صورت گرفته تاکنون نتوانسته نتایج لازم را کسب کند تنها تیم بدون برد رقابت ها به حساب می آید، از این رو بازیکنان کرمانشاه بی صبرانه در انتظار کسب نخستین پیروزی خود در لیگ امسال هستند.

با سپری شدن نیم بیشتری از مسابقات نیم فصل اول، چهره مدعیان قهرمانی و همچنین تیم هایی که برای بقا می جنگند تا حدودی مشخص شده و از این رو شاهین تلاش می کند تا خود را از زمره تیم های فانوس بدست جدول خارج و به رده های بالاتر صعود کند.

پیروزی نماینده کرمانشاه در دیدار امروز برابر حریف بهبهانی می تواند شروع خوبی برای تیم شاهین باشد تا در هفته های پیش رو نتایج بهتری کسب و از قعر جدول فاصله بگیرد.

مقابل حریف بهبهانی برای کسب پیروزی به میدان می رویم

مدیرعامل باشگاه شاهین کرمانشاه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم ما در طول یک هفته اخیر تمرینات منظمی را پشت سرگذاشته و بازیکنان با توجه به آمادگی مطلوبی که دارند برای کسب پیروزی به میدان می روند.

سید احسان احسانی افزود: شناخت نسبی هم از تیم اهورای بهبهان وجود دارد چرا که سال گذشته مقابل این تیم بازی کردیم و تا حدی با آن ها آشنا هستیم ولی با این حال شرایط فعلی آن ها با گذشته تا حد زیادی فرق کرده است.

وی با بیان اینکه تیم شاهین بی صبرانه منتظر نخستین پیروزی این فصل است، گفت: بسیار امیدوارم این اتفاق با حمایت پرشور هواداران در مسابقه فردا رخ دهد.

احسانی در پایان از هواداران خواست تا با حضور گسترده خود در سالن مسابقه، زمینه نخستین برد این فصل شاهین را فراهم کنند.

دیدار تیم های شاهین کرمانشاه و اهورای بهبهان از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۲۴ مرداد در سالن قمر بنی هاشم واقع در خیابان بنت الهدای کرمانشاه برگزار می شود.

در پایان هفته هفتم، تیم شاهین با کسب سه امتیاز قعرنشین و اهورای بهبهان نیز با ۱۰ امتیاز در مکان ششم جدول رده بندی لیگ برتر قرار دارند.

۷۴۵۸/۸۰۶۶

برچسب‌ها

سرخط اخبار استان‌ها