۲۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۶:۰۷
کد خبرنگار: 2330
کد خبر: 83437321
۰ نفر
ترامپ از تئوری توطئه درباره میلیاردر آمریکایی دفاع کرد

تهران-ایرنا- «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا از انتشار تئوری توطئه درباره نقش خانواده کلینتون در مرگ «جفری اپستین» میلیاردر متهم به قاچاق جنسی در زندان دفاع کرد.

به گزارش تارنمای هیل، ترامپ روز سه شنبه قبل از ورود به پنسیلوانیا برای سخنرانی در جمع هوادارانش در دفاع از خود به خبرنگاران گفت، فقط آنچه را که یک نفر دیگر درباره نقش خانواده کلینتون در مرگ اپستین گفته بود، بازنشر کرده است.

وقتی از رئیس جمهور آمریکا پرسیده شد که آیا باور دارد که خانواده کلینتون در مرگ اپستین نقش داشته است، وی گفت: نظری در این زمینه ندارم.

رئیس جمهور آمریکا سپس به روابط «بیل کلینتون» رئیس جمهور اسبق آمریکا با این سرمایه دار آمریکایی اشاره کرد.

ترامپ همچنین گفت علاقه مند است «تحقیقات کاملی» درباره علت مرگ این متهم انجام شود.

وی به دنبال اعلام خودکشی اپستین، توئیت  «ترنس کی ویلیامز» را که  در آن بدون ارائه شاهدی بیل و هیلاری کلینتون را در مرگ اپستین مقصر معرفی می کرد، بازنشر کرد.

«ویلیام بار» دادستان کل آمریکا روز دوشنبه گفت که مقام های وزارت دادگستری آمریکا باید تحقیقات کاملی را درباره برخی «بی نظمی های جدی» در مرکز اصلاح متروپلتین ، انجام  دهند.

اپستین به دنبال اعلام جرم سال ۲۰۰۸میلادی به همدستی در قاچاق جنسی علیه دختران نوجوان متهم شد و در این مرکز در منهتن در انتظار محاکمه بسر می برد. دوستی قدیمی او با ترامپ و بیل کلینتون گمانه زنی ها درباره همدستی در ارتکاب جرم با مقامات ارشد سیاسی آمریکا را برانگیخته است.

ترامپ ظاهرا در سال ۲۰۰۲ در گفت و گو با مجله نیویورک، اپستین را «معرکه» توصیف کرده بود و گفته بود که درکنار او بودن لذت بخش است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =