۲۵ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۱
کد خبرنگار: 1112
کد خبر: 83437195
۰ نفر

برچسب‌ها

«برادرها می‌میرند» با «جیغ بنفش»

تهران- ایرنا- با نزدیک‌شدن به پایان مردادماه هفت نمایش از جمله «برادرها می‌میرند» و «جیغ بنفش» به صحنه اضافه می‌شوند.

در آخرین هفته مردادماه از ۲۶ مردادماه تا یکم شهریورماه هفت نمایش جدید به صحنه می‌آیند و تعداد بسیاری طبق روال اجراهای پایانی خود را پشت سر می گذارند.

- نمایش برادرها می‌میرند به کارگردانی کامبیز نیک‌آمیز و نویسندگی رسول بانگین از ۲۷ مردادماه تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه ماه حوزه هنری میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش ستاره شناس نوشته دیدیه ‌ون کولارت و به کارگردانی اصغر نوری ۳۰ مردادماه تا ۵ مهرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر به صحنه خواهد رفت.

- نمایش جتسیمانی به کارگردانی امیرحسین دوانی و نویسندگی سیاوش پاکراه از ۲۷ مردادماه تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن انتظامی خانه هنرمندان اجرا خواهد داشت.

- نمایش شپش به نویسندگی و کارگردانی کوروش نریمانی  ۲۷ مردادماه تا ۱۰ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش برداشتن به کارگردانی شهاب آگاهی و راهله تعبدی و نویسندگی راهله تعبدی و آبان جهان دارپور از ۲۷ مردادماه تا ۱۹ شهریورماه هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به صحنه خواهد رفت.

- نمایش سگالوفسکی به کارگردانی مهدی کریمی و نویسندگی حامد اسلامی از ۲۸ مردادماه تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۲:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی اجرا خواهد داشت.

- نمایش جیغ بنفش به کارگردانی وحید ملکی و نویسندگی پیام لاریان از ۳۰ مردادماه تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد میزبان مخاطبان می‌شود.

نمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنند

- نمایش لابیرنت نوشته فرناندو آرابال و به کارگردانی فرید عزیزی تا ۲۶ مردادماه هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به صحنه می‌رود.

- نمایش سلول خاکستری به نویسندگی و کارگردانی وحید رشیدی تا ۲۸ مردادماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در خانه نمایش دا به نمایش در می‌آید.

- نمایش فرشته تاریخ به نویسندگی و کارگردانی محمد رضائی راد تا ۲۹ مردادماه هر شب در دو نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ به مدت ۱۸۰ دقیقه در تماشاخانه ملک اجرا می‌شود.

- نمایش اژدهای طلایی نوشته رولند شیمِلْفِنیگ و به کارگردانی علی پروشانی تا ۲۹ مردادماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۰۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش کوریولانوس نوشته ویلیام شکسپیر و به کارگردانی مصطفا کوشکی تا ۳۰ مردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به نمایش در می‌آید.

- نمایش حسن بدری برنده خوشبخت یک عدد مزدا ۳ به نویسندگی و کارگردانی هامون قاپچی تا ۳۰ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در تالار حافظ اجرا می‌شود.

- نمایش اشک ها و لبخندها به کارگردانی هادی قضات تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۱۲۰ دقیقه تالار وحدت به صحنه می‌رود.

- نمایش رویای یک شب نیمه تابستان نوشته ویلیام شکسپیر به کارگردانی مصطفا کوشکی تا ۳۱ مردادماه هر شب در دو نوبت ۲۰ و ۲۲ به مدت ۷۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به نمایش در می‌آید.

- نمایش صدای خنده حضار به کارگردانی حسام افسری و نویسندگی مجتبی کاظمی تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود.

- نمایش عصر متوسط‌ها به نویسندگی و کارگردانی حسن بمبایی چی تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۴۵ دقیقه در تالار مولوی به صحنه می‌رود.

- نمایش مردی که می خواست مرد بماند به کارگردانی حامد اویسی طهرانی و نویسندگی افروز فروزند تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران به نمایش در می‌آید.

- نمایش اسب چشمه به نویسندگی و کارگردانی کرم اله سلیمانی تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود.

- نمایش مرغ دریایی من به کارگردانی و نویسندگی کیومرث مرادی بر اساس نمایشنامه مرغ دریایی آنتوان چخوف تا ۳۱ مردادماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۰۰ دقیقه در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش خانه ما به نویسندگی و کارگردانی مجید وزیری تا ۱ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۴۵ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- نمایش لاموزیکا سوم به کارگردانی جلال تهرانی تا ۱ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۵۰ دقیقه در مکتب تهران اجرا می‌شود.

- نمایش یک نظریه شخصی به کارگردانی مهدی همتی و نویسندگی علی خوش گفتار تا ۱ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود.

- نمایش فالش خوانی در چهارراه فخرآباد به نویسندگی و کارگردانی هادی احمدی تا ۱ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه به نمایش در می‌آید.

نمایش‌هایی که به اجرای خود ادامه می‌دهند

- نمایش چند زندگی سگی به نویسندگی و کارگردانی احسان امانی تا ۲ شهریورماه هر شب ساعت ۱۷:۱۵ به مدت ۸۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.

- نمایش حق با شماست نوشته لوئیجی پیراندللو و به کارگردانی مهران ایرانی تا ۲ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

- نمایش چهاردقیقه به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی الهام کردا تا  ۳ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش همان چهاردقیقه به نویسندگی نغمه ثمینی و کارگردانی صابر ابر ۳ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

- نمایش قصه مردی که مو نداشت به نویسندگی و کارگردانی مصطفی کشتگر تا  ۳ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش به همین سادگی به نویسندگی و کارگردانی مجید صدخسروی تا ۳ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه صحنه آبی به نمایش در می‌آید.

- نمایش ریچارد سوم اجرا نمی‌شود نوشته ماتئی ویسنی یک به کارگردانی شایان صادقپور تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشا اجرا می‌شود.

- نمایش دریم لند به کارگردانی مرتضا جلیلی دوست و نویسندگی صبا نجاتی تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار مولوی به صحنه می‌رود.

- نمایش کودک مدفون نوشته سام شپارد و به کارگردانی علی پیله ور تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۱۵ به مدت ۷۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش مرگ دیوانه نوشته کمرون کلیتگارد و به کارگردانی کمال عبدی تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.

- نمایش وحشی به نویسندگی و کارگردانی حسین برفی نژاد از تا ۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به صحنه می‌رود.

- نمایش اولد سیبروک نوشته وودی آلن کارگردانی امیرمحمد مهاجری تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۵۰ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش کات داگ به نویسندگی و کارگردانی مصطفی فراهانی تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان اجرا می‌شود.

- نمایش پستچی، پابلونرودا به کارگردانی علیرضا کوشک جلالی و نوشته انتونیا اسکارمتا تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۹۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش جشن نوشته اسلاومیر مروژک و به کارگردانی نیما آقاخانی تا ۶ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۵۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش یک شب خوش به نویسندگی و کارگردانی رضا حماطی تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ در تماشاخانه ایران تماشا اجرا می‌شود.

- نمایش دختر یانکی نوشته نیل سایمون و به کارگردانی اشکان زارع تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۵ دقیقه در تماشاخانه سیمرغ به صحنه می‌رود.

- نمایش موزه حیات انسانی به کارگردانی فرشته اعظمی و نویسندگی رودابه سرمدی تا ۷ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان به نمایش در می‌آید.

- نمایش مثبت فکر کن به نویسندگی و کارگردانی علی دهبان تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر هامون اجرا می‌شود.

- نمایش و او جان من است به نویسندگی و کارگردانی حمید حرا تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۲۰ دقیقه در پردیس تئاتر تهران به صحنه می‌رود.

- نمایش در اتاق باد می‌وزد به کارگردانی سجاد تابش و نویسندگی امیر نجفی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در تئاتر هامون به نمایش در می‌آید.

- نمایش مایکلفسکی به نویسندگی و کارگردانی حسین ناظمیان پور از ۲۰ مردادماه تا ۸ شهریورماه هر شب ۱۸ به مدت ۸۰ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی اجرا می‌شود.

- نمایش لانچر ۵ به نویسندگی و کارگردانی مسعود صرامی و پویا سعیدی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۱۱۵ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش ماه و پلنگ به نویسندگی و کارگردانی وحید زارعی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۴۵ به مدت ۶۵ دقیقه در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش کاریزمای منفی به نویسندگی و کارگردانی امیرعلی ابراهیمی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۸ دقیقه در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود.

- نمایش زیرزمین به کارگردانی فرزانه دلیر و نویسندگی آرش عباسی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان به صحنه می‌رود.

- نمایش دزدان جیبوتیچ به نویسندگی و کارگردانی سید حسام الدین شریفی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت  ۲۰ به مدت ۵۰ دقیقه در تماشاخانه تتماج به نمایش در می‌آید.

- نمایش کارناوال به نویسندگی و کارگردانی میثم مرادی تا ۸ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود.

- نمایش پس از برخورد جسم سخت به سر به نویسندگی و کارگردانی سجاد داغستانی تا ۸ شهریورماه هر شب در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه تماشاخانه آژمان به صحنه می‌رود.

- نمایش اتینا به نویسندگی رسول کاهانی و کارگردانی حسین دیردار تا ۹ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش علیه من شهادت نده ۹۰ به کارگردانی حسین حیدری پور و نویسندگی آرمان طیران تا ۱۰ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

- نمایش نیمه شب به وقت محلی به نویسندگی و کارگردانی ارمغان سلطانی تا ۱۱ شهریورماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۴۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش پیتزا جهان به کارگردانی فرید فرمانبرداری و نویسندگی شهروز فرمانبرداری تا ۱۳ شهریورماه هر شب ساعت ۲۱:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- نمایش بیماری خانواده میم نوشته فائوستو پاراویدینو به کارگردانی الهام شکیب تا ۱۵ شهریورماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =