۲۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۳۱
کد خبرنگار: 2217
کد خبر: 83437018
۰ نفر

برچسب‌ها

بخشدار مرکزی تالش معرفی شد

آستارا - ایرنا - مسعود شفقیان طی آئینی با حضور مسئولان تالش، به عنوان بخشدار مرکزی این شهرستان معرفی شد.

به گزارش خبرنگار ایرنا فرماندار تالش روز چهارشنبه در جلسه معارفه بخشدار مرکزی تالش در فرمانداری این شهرستان از زحمات چنگیز شکوری بخشدار قبلی و زینب افراز سرپرست بخشداری مرکزی قدردانی کرد و توجه دولت تدبیر و امید در استفاده از نیروهای انسانی جوان را ارزشمند دانست.

سید عیسی مهدوی افزود: هدف دولت از بکارگیری نیروهای جوان و مستعد و هدف از پرورش منابع انسانی در دستگاه ها، افزایش نیروهای کارآمد و توانمند برای اداره امور کشور است. 
فرماندار تالش ادامه داد:  قبول مسئولیت در نظام اسلامی به منزله تعهد خدمت به ملت است و باید از فرصت مناصب برای خدمتگزاری خالصانه و صادقانه به مردم استفاده کنیم.

مهدوی افزود: دولت تدبیر و امید در بدو فعالیت، شرایط سختی داشت اما با وجود مشکلات و فشارهای بین المللی، همچنان با همراهی ملت و با اقتدار، امور کشور را پیش برده و از حقوق خود دفاع کرده است. 

فرماندار تالش در بخش دیگر سخنانش از برجام به عنوان سندی ملی و با برکت یاد کرد و گفت: به برجام نباید نگاه جناحی داشته باشیم، بلکه باید با انصاف به آن نگریسته شود زیرا سندی بود که شرایط کشور را متحول کرد.

مهدوی افزود: آمریکا با خروج از برجام به این سند آسیب رساند اما به خاطر همین سند بین المللی و با برکت، وحدت جهانی بر علیه استکبار شکل گرفت.

فرماندار تالش گفت: باید پشت این سند ملی ایستاد و تا زمانی که دنیا به برجام متعهد باشد، ما نیز متعهد خواهیم ماند و قاطعانه در برابر دنیای استکبار می ایستیم‌.

در پایان این جلسه، حکم بخشدار مرکزی که به امضاء وزیر کشور رسیده است، قرائت شد.

شفقیان کارشناس عمران و سازه و تحصیلکرده دانشگاه گیلان است و بخش مرکزی تالش با ۱۲۵ روستا و ۸۰۰ کیلومتر مربع وسعت بیش از ۵۴ هزار نفر جمعیت دارد. 

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در بخش های مرکزی، اسالم، حویق و کرگانرود در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است.

۷۱۰۶ / ۷۱۲۴

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 6 =