رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور با خانواده شهید سیدهادی اجاق دیدار کرد

سنندج - ایرنا - رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور روز چهارشنبه در سفر به شهرستان قروه با خانواده شهید سیدهادی اجاق که اوایل مرداد امسال در درگیری با ضدانقلاب به شهادت رسید، دیدار و گفت وگو کرد.

ذبیح الله خدائیان در دیدار با خانواده سروان پاسدار شهید سید هادی اجاق اظهار داشت: از طرف آیت الله رییسی و مجموعه دستگاه قضایی ماموریت دارم این مصیبت را به شما تسلیت بگویم.

وی با بیان اینکه در کشور جمهوری اسلامی هر چه داریم از شهدا است، افزود: از دست دادن جوان برای پدر و مادر بسیار سخت است اما شهادت نصیب هر کسی نمی‌شود.

رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور یادآور شد: کسانی که در راه خدا شهید می‌شوند زندگان واقعی هستند و در نزد خداوند روزی می‌گیرند و شهدا به آنچه رسیده‌اند شاد هستند چرا که به نعمت خدا دست یافته‌اند.

خداییان با اشاره به اینکه شهادت نعمتی است که هر کسی توفیق آن را نمی‌یابد، تاکید کرد: شهیدان افتخار ما هستند و ما امانتدار شهدا و امیدواریم بتوانیم از این امانت به خوبی پاسداری کنیم.

در جریان درگیری چهارم مرداد نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با گروهک‌های ضدانقلاب در منطقه هوار ژونین دله‌مرز در شهرستان سروآباد، سید هادی اجاق به شهادت رسید.

 در این درگیری تعدادی از نیروهای ضدانقلاب به هلاکت رسیده و یا مجروح شدند و مقدار قابل ‌توجهی سلاح و مهمات آنان نیز به دست نیروهای سپاه منهدم شده است.

 

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور امروز در بدو ورود به قروه به مزار شهدای این شهر رفت و با اهدای گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد.

شرکت در شورای اداری شهرستان قروه، بازدید از دادگستری این شهر، شرکت در شورای اداری اداره کل ثبت اسناد و املاک استان و نشست با شورای قضایی از جمله برنامه‌های سفر رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور به کردستان است.

شهرستان قروه ۴۶۷ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده که ۱۴ شهید آن گمنام است.

براساس سرشماری سال ۹۵، استان کردستان با یک میلیون و ۶۰۳ هزار نفر جمعیت، ۱۰ شهرستان، ۳۰ شهر، ۳۱ بخش، ۸۶ دهستان و یک هزار و ۶۶۳ روستای دارای سکنه دارد.

۷۳۵۵/۹۱۰۲

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =