۲۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۸
کد خبرنگار: 939
کد خبر: 83436602
۰ نفر

برچسب‌ها

اجرای طرح "نذر آب" توسط جمعیت هلال احمر زنجان

زنجان - ایرنا - مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: برای دومین بار اجرای طرح ملی" نذرآب" با هدف تامین آب آشامیدنی برای مناطق محروم سیستان و بلوچستان توسط این جمعیت آغاز شد.

 شهرام میرزایی روز چهارشنبه در این باره در جمع خبرنگاران افزود: با توجه به اینکه شهرستان نیک شهر در سیستان وبلوچستان منطقه ای محروم و به لحاظ تامین آب آشامیدنی، موارد بهداشتی و سلامت نیازمند دریافت خدمات هستند، زنجان معین این شهرستان برای ارائه این خدمات شده است.
وی خاطرنشان کرد: طرح ملی نذر آب با هدف تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برای هموطنان شهرستان نیک شهر با مشارکت شهروندان، خیرین، داوطلبان، شرکت ها و سازمان های مردم نهاد استان زنجان آغاز شده است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: در این طرح از منابع، ظرفیت ها و خدمات داوطلبانه، سازمان های مردم نهاد یا موسسه های خیریه توانمند استانی بهره گیری می شود.
میرزایی خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه جمعیت هلال احمر استان زنجان در اجرای طرح کاروان سلامت موفق بوده است، این استان برای دومین بار معین سیستان و بلوچستان در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی شده و جزیره کیش نیز تیم پشتیبان زنجان است.
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان زنجان گفت: همه خیرین، سازمان های مردم نهاد، موسسات و شهروندان علاقمند برای تامین آب آشامیدنی برای هموطنان نیک شهری می توانند کمک های غیرنقدی اعم از سبد غذایی و پک های بهداشتی را به این جمعیت بخش داوطلبان ارائه دهند.
میرزایی خاطرنشان کرد: واریز کمک های نقدی نیز از طریق #۱۱۲ * امکانپذیر است.
به گزارش ایرنا ، در طرح ملی" نذرآب ۱"  جمعیت هلال احمر زنجان با مشارکت خیرین سازمان های مردم نهاد و داوطلبان توانست آب معدنی و تانکرهای آب آشامیدنی بهداشتی و سالم را برای هموطنان سیستان و بلوچستانی تحویل دهد.

۳۰۸۸

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =