۲۳ مرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۰۹
کد خبرنگار: 851
کد خبر: 83436537
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰ فیلم جشنواره کودک و نوجوان در گیلان اکران می شود

رشت - ایرنا - معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان اعلام کرد: در اکران همزمانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان در استان، ۱۰ فیلم اکران می شود.

سید امیر مصباح روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: داستان های باغ جادویی آنتون کرینگز، جزیره گنج، جوانمردان، اینجا خانه من است، غرغرو وارد می شود، تورنادو، منطقه پرواز ممنوع، بیست و سه نفر، قطار آن شب و پویانمایی بنیامین فیلم های قابل اکران در جشنواره یادشده است.
وی اظهار داشت: اکران همزمانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان از سی و یکم‌ مردادماه آغاز و تا چهارم شهریور ادامه می یابد.
وی بیان کرد: امسال در اکران همزمانی سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم های کودک و نوجوان بخشی از داوری به عهده دانش آموزان استان نهاده شده است.
مصباح افزود: امسال بخشی از جوایز جشنواره یادشده مربوط به داوری‌هایی است که در استان‌ها انجام و بر همین اساس تیم داوری متشکل از ١٥ دانش‌آموز دختر و پسر ٩ تا ١٥ سال توسط آموزش و پرورش استان انتخاب می‌شوند و دوره کارگاهی دو روزه را در انجمن سینمای جوانان می گذرانند.
مصباح تصریح کرد: نتیجه داوری دانش آموزان منتخب به مرکز اصلی جشنواره در اصفهان ارسال خواهد شد که در نهایت با جمع‌بندی داوری‌های سراسر استان‌ها، به فیلم‌های برگزیده جایزه اهدا می‌شود.
فیلم‌های منتخب سی و دومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌ کودک و نوجوان، همزمان با سراسر کشور در رشت اکران می شوند.
۱۸۸۱/۲۰۰۷/

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =