مجالس کشورهای اسلامی جنایات صهیونیست‌ها را محکوم کنند

تهران-ایرنا- دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس در پیامی ضمن محکوم کردن جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در هتک حرمت حریم مسجد الاقصی و حمله به نمازگزاران فلسطینی از مجالس اسلامی و نهادهای تابع سازمان ملل از جمله یونسکو خواست در برابر جنایات صهیونیست‌ها ایستادگی و تجاوز به حریم مسجد الاقصی را محکوم کنند.

به گزارش روز چهارشنبه دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی، در این پیام آمده است: جنایت اخیر رژیم صهیونیستی در هتک حرمت حریم مقدس مسجد الاقصی و قبه الصخره در روز عید سعید قربان و حمله ددمنشانه به نمازگزاران فلسطینی در این روز را بشدت محکوم و به نتانیاهو و صهیونیست ها هشدار می دهد که جهان اسلام هرگز اجازه نخواهد داد ، این رژیم نامشروع از مسجد الاقصی و قدس به عنوان خط قرمز مسلمانان عبور نماید .

در ادامه این پیام آمده تاکید شده است: بی تردید ملت فلسطین علی رغم تشدید تجاوزات صهیونیست ها ، استوارتر از همیشه همچنان به برپایی راهپیمایی های بازگشت ، مخالفت با معامله قرن و مقابله با طرح های صهیونیست ها برای نابودی مسئله فلسطین ادامه خواهد داد و تا آزاد سازی تمام سرزمین های اشغالی فلسطین از لوث وجود صهیونیست ها و تشکیل کشور مستقل فلسطینی به مقاومت و مبارزه ادامه خواهد داد .

 در این پیام بیان شده است: هتک حرمت اخیر مسجد الاقصی زنگ خطر جدی است و امت اسلامی وظیفه دارد به مسئولیت خطیر خود در قبال قدس و مسجد الاقصی عمل نماید و با تمام امکانات با این رژیم جعلی رو به زوال که قصد دارد قدس را یهودی و با ویران کردن مسجد الاقصی معبد جعلی هیکل را جایگزن کند ، مقابله کند.

در بخش دیگر این پیام آمده است: نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به خیال باطل خود بعد از چراغ سبز آمریکا و مماشات معدود دولت های عربی ، قصد داشت با ذبح کردن نمازگزارن فلسطینی در روز عید قربان و صدور مجوز ورود صهیونیست ها به حریم مسجد الاقصی ، ملت فلسطین و جهان اسلام را در مقابل کار انجام شده قرار دهد .

دبیرخانه کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی از مجالس اسلامی و نهادهای تابع سازمان ملل از جمله یونسکو درخواست دارد که با مسئولیت پذیری ، در برابر قانون شکنی و جنایات صهیونیستها ایستادگی و تجاوز به حریم مسجد الاقصی را محکوم نمایند .  

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =