زمان اختتامیه جشنواره تئاتر فجر تغییر کرد

تهران- ایرنا- زمان برگزاری آیین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر برای همزمان نشدن آن با جشنواره فیلم فجر تغییر کرد.

هر ساله همزمان با دهه مبارک فجر دو جشنواره تئاتر و فیلم برگزار می شود که امسال به سی و هشتمین دوره خود رسیده اند براساس برنامه ریزی ها جشنواره فیلم فجر از 12 تا 22 بهمن ماه برگزار می شود اما جشنواره تئاتر فجر در بهمن ماه هر سال زمان متغیری را برای برگزاری اعلام می کند.

پیش‌تر اعلام شده بود که سی‌ و ‌هشتمین جشنواره‌ بین‌المللی ‌تئاتر فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن برگزار می‌شود اما پس آن طبق برنامه‌ریزی مجدد، دبیرخانه اعلام کرده است زمان برگزاری از ۱۰  تا ۲۰ بهمن ۱۳۹۸ تغییر یافته است و به دبیری نادر برهانی‌مرند و توسط  اداره کل هنرهای نمایشی، انجمن هنرهای نمایشی ایران و انستیتو بین‌المللی تئاتر (ITI) برگزار می‌شود. 

این تغییر زمان برگزاری تنها به افتتاحیه و اختتامیه مربوط است و تغییری در روند برگزاری ندارد و این همزمانی جشنواره تئاتر فجر را زیر سایه جشنواره فیلم قرار خواهد داد و توجه کمتری را به سمت خود جلب خواهد کرد.

سی‌ و ‌هشتمین جشنواره‌ بین‌المللی ‌تئاتر فجر در بخش‌های نمایش‌های ‌صحنه‌ای، نمایش‌های خیابانی، دیگرگونه‌های اجرایی، تئاتر ملل، مسابقه‌ نمایشنامه‌نویسی، مسابقه و نمایشگاه عکس و پوستر تئاتر، کارگاه‌ها و نشست‌های تخصصی و بخش به علاوه فجر برگزار می‌شود. 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =