سه نماینده فوتبال خوزستان باید بازی‌های خود را در زمین بی طرف برگزار کنند

اهوا - ایرنا - رییس هیات فوتبال خوزستان گفت: سه نماینده فوتبال خوزستان در لیگ برتر، در صورت آماده نبودن ورزشگاه اختصاصی خود باید در زمین بی طرف میزبان تیم های دیگر باشند.

عبدالکاظم طالقانی روز سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا اظهار داشت: تا این لحظه ورزشگاه های فولاد، نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان آماده نیستند لذا هر سه تیم باید بازی‌های خود را در زمین بی طرف انجام دهند.

وی گفت: در هفته اول فولاد میزبان تیم نفت آبادان است که این دیدار باید در خارج از محل استقرار باشگاه فولاد یعنی شهری به غیر از اهواز برگزار شود که به احتمال فراوان این دیدار در مسجدسلیمان برگزار می شود. همچنین تیم نفت مسجدسلیمان که میزبان تیم تراکتور است باید در اهواز یا آبادان از این تیم میزبانی کند.

طالقانی ادامه داد: اگر ورزشگاه‌های هر سه تیم تا روز ۳۱ مردادماه آماده شوند و مورد تایید فدراسیون باشد به یقین بازی ها در زمین اختصاصی هر سه تیم برگزار می‌شود اما اگر یکی از چهار مورد ( نصب دوربین، شماره گذاری صندلی ها، سامانه بلیط فروشی الکترونیکی و نصب گیت های کنترل الکترونیکی) در ورزشگاه ها مهیا نباشد بازی در زمین بیطرف برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: هر سه نماینده خوزستان باید هر چه سریعتر محل بازی های خود را اعلام کنند و نباید کار را به روز آخر بسپارند.

به گزارش ایرنا تیم های نفت مسجدسلیمان، نفت آبادان و فولاد سه نماینده استان در لیگ برتر هستند.

۹۸۷۹/۶۰۰۲

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =