مشارکت اجتماعی لازمه توسعه متوازن

همدان- ایرنا- استاندار همدان گفت: مشارکت های مردم در تمامی عرصه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و اقتصادی از مهمترین مسائلی است که در مسیر توسعه و تحول جامعه نقش بسزایی ایفا می کند.

سید سعید شاهرخی روز سه شنبه به مناسبت روز مشارکت های اجتماعی با صدور پیامی اضافه کرد: این مشارکت باعث ایجاد تعهد، مسولیت پذیری، همدردی، اتحاد و وفاداری در افراد جامعه نسبت به آینده کشور می شود.

وی ادامه داد: مشارکت اجتماعی موجب خلاقیت و نوآوری در عرصه اجتماع می شود و با مشارکت تضادها و تعارض ها در درون جامعه کاهش می یابد.

استاندار همدان با بیان اینکه با مشارکت اجتماعی وفاق و همدلی، انسجام و انتقاد پذیری گسترش میابد، ادامه داد: جامعه در این شرایط به سوی دستیابی به اهداف بلند مدت هدایت می شود.

شاهرخی خاطرنشان کرد: توسعه سازمانهای مردم نهاد به عنوان یکی از نمادهای مهم مشارکت اجتماعی در کشور یکی از تاکیدات چشم انداز 20 ساله نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی ادامه داده است: در استان همدان نیز فعالیت های تاثیرگذار سازمان های مردم نهاد در عرصه های گوناگون زمینه تسریع روند توسعه و پیشرفت را فراهم کرده است.

استاندار همدان بیان کرد: این مجموعه به عنوان همراهان و همکاران افتخاری صادقانه در کنار مجموعه مدیریت استان قرار گرفته اند.

۷۵۲۳/2090

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =